A A A

Google przetłumaczy PDF-y i dokumenty Office

10 marca 2009, 11:41 | Czytany 8157
Google Translator doczekał się kolejnej aktualizacji, w której wprowadzono przydatną funkcję tłumaczenia plików w formacie PDF oraz dokumentów z pakietu Microsoft Office.
Google przetłumaczy PDF-y i dokumenty Office

Translator najpierw konwertuje dokument do formatu HTML, a następnie prezentuje przetłumaczoną treść w postaci zwykłej strony WWW. Aby przetłumaczyć plik, należy w polu tekstowym wkleić link prowadzący do dokumentu na stronie http://translate.google.pl. Niestety usługa nie radzi sobie z obszernymi materiałami i pozwala na przetłumaczenie tylko pierwszych dziewięciu stron pliku PDF. Warto przypomnieć, że serwis tłumaczący Google obsługuje już 41 języków. Mimo coraz większej liczby funkcji projekt wciąż pozostaje w fazie beta. Konkurentem tłumacza Google jest Babel Fish opracowany przez Yahoo.

Google przetłumaczy PDF-y i dokumenty Office

Źródło: Google


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Jak zhakować hakerów?
30 września 2014
Firma Check Point ogłosiła, że udało jej się złamać kod DirCrypt, bardzo popularnego złośliwego oprogramowania typu ransomware, dzięki...

Nowy dysk twardy do monitoringu
29 września 2014
Firma Seagate Technology przedstawiła dziś pierwszy w branży dysk twardy, który jest przeznaczony specjalnie do monitoringu i oferuje usługę...

Windows 9 będzie darmowy?
29 września 2014
Windows 9 noże być darmową aktualizacją systemu Windows 8 - czytamy w serwisie. Phone Arena

Harman Kardon Onyx Studio
29 września 2014
Harman Kardon zaprezentował Onyx Studio – głośnik łączący udany wygląd z wyjątkowym brzmieniem.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto