cc-cliner

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla cc-cliner. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z cc-cliner. Zapraszamy do pobierania.


AdwCleaner
AdwCleaner
Ocena redakcji
 
Aplikacja do wykrywania i usuwania niechcianego oprogramowania i szkodliwych aplikacji.

Odkurzacz
Odkurzacz
Ocena redakcji
 
Odkurzacz to darmowy program do oczyszczania dysków twardych z niepotrzebnych plików tymczasowych. Jest w stanie rozpoznać kilkaset typów plików i folderów tworzonych przez złośliwe oprogramowanie (np. trojany, spyware). Dodatkowe moduły jak Monitor Czystości Dysku i Monitor Instalacji Oprogramowania, pomogą utrzymywać porządek oraz ład na komputerze.

CCleaner
CCleaner
Ocena redakcji
 
Optymalizacja i porządkowanie systemu operacyjnego. CCleaner stanowi swego rodzaju narzędzie do ochrony prywatności. Podczas instalacji wyświetlana jest propozycja dodatkowej instalacji paska Google Toolbar - można z tego dodatku zrezygnować odznaczając odpowiednie pole wyboru.

System Mechanic Free
System Mechanic Free
Ocena redakcji
 
Sprzątanie i przyspieszanie systemu. Spadająca wydajność komputera nie zawsze oznacza kres możliwości jego podzespołów. Czasami wystarczy sprawdzenie czy nie jest on nadmiernie obciążony zbędnymi procesami, programami i plikami.

CCEnhancer
CCEnhancer
Ocena redakcji
 
CCEnhancer to niewielka aplikacja zaprojektowana w celu rozszerzenia funkcjonalności popularnego programu czyszczącego - CCLeaner. Narzędzie dodaje obsługę setek nowych programów umożliwiając usuwanie ich pozostałości zalegających na dysku.

Glary Utilities
Glary Utilities
Ocena redakcji
 
Glary Utilities jest darmowym i prostym w obsłudze programem służącym do optymalizacji komputera. Dzięki niemu skutecznie wyczyścimy dyski, przeskanujemy i naprawimy błędne wpisy w rejestrze, usuniemy niepotrzebne programy i wiele więcej.

GeekUninstaller
GeekUninstaller
Ocena redakcji
 
GeekUninstaller to darmowy i przede wszystkim skuteczny program do usuwania oprogramowania zainstalowanego w systemie Windows. Świetnie sprawdza się jako zamiennik dla wbudowanego narzędzia systemowego. Szybko odnajduje nieużywane programy, dzięki czemu użytkownik wie, czego powinien się pozbyć.

AllDup
AllDup
Ocena redakcji
 
AllDup to darmowy program przeznaczony do wyszukiwania duplikatów plików w systemie Windows i usuwania ich. Urządzenie jest niezwykle pomocne, wyposażone w dodatkowe funkcje i co ważne - proste w obsłudze.

Advanced SystemCare Free
Advanced SystemCare Free
Ocena redakcji
 
Optymalizacja systemu. Dzięki darmowej aplikacji Advanced SystemCare 7 szybko i skutecznie zatroszczysz się nie tylko o bezpieczeństwo, ale i kondycje swojego systemu. Szczególną uwagę powinni zwrócić na niego użytkownicy emerytowany już Windows XP.

Wise Disk Cleaner
Wise Disk Cleaner
Ocena redakcji
 
Wise Disk Cleaner pomoże pozbyć się z dysku bez- użytecznych plików. Pierwsza procedura rozpocznie się od szybkiego usuwania plików oraz śladów twojej aktywności w internecie, poszczególnych programach, a także w systemie.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto