A A A

Amazon udostępnia aż 34 płatne aplikacje za darmo

19 marca 2015, 14:10 | Czytany 6966
Amazon regularnie organizuje promocje, w ramach których umożliwia pobranie absolutnie za darmo wielu płatnych programów. Jedna z nich odbywa się dziś. Dzięki niej możliwe jest pobranie bezpłatnie aż 34 programów o wartości przekraczającej 100 dolarów. By skorzystać z tej oferty, trzeba zainstalować sklep Amazon Appstore.
  Amazon udostępnia aż 34 płatne aplikacje za darmo

Jeśli przypiszecie te programy do swojego konta teraz, będziecie mieli do nich dostęp już zawsze. Nie należy zwlekać z korzystaniem z promocji, bo za kilka dni nastąpi jej koniec. Wtedy dostępne w jej ramach tytuły staną się płatne. Poniżej zamieszczamy pełną listę darmowych aplikacji. Możecie je znaleźć też na tej stronie. Pogrubiliśmy nazwy tych, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

Five Nights at Freddy's 2

Cut the Rope

SUPER WHY!

World of Goo

Alphabet Aquarium Vol 1

Kingdom Rush Origins

Ruzzle

The Hidden World

Atomus HD

Unpossible

Elements of Photography Pro

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon

EasyTether

Servers Ultimate Pro

SimplePlanes

Repix - Full Version

Monkey Preschool Explorers

Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek

Bank Escape Pro

Sago Mini Ocean Swimmer

Business Calendar

NeoCal Advanced Calculator

Amelia and Terror of the Night

Chimpact 2 Family Tree

Adventure Beyond Time

Reading Trainer

HanDBase Database Manager

G-Stomper Studio

OpenDocument Reader

Bumped BMX 2

FolderSync

Slingshot Racing

Cross DJ Pro

Deep Under the Sky

Programy te jednak nie są dostępne w standardowym sklepie Google Play, lecz markecie Amazon Appstore. By móc skorzystać z promocji, trzeba go najpierw zainstalować na swoim sprzęcie z Androidem. W tym celu należy wejść z urządzenia mobilnego pod ten adres i pobrać plik *.APK. Następnie trzeba wejść do ustawień telefonu i przejść do menu zabezpieczeń. Tam konieczne jest zaznaczenie opcji "Nieznane źródła". Wtedy można zainstalować Amazon AppStore i z niego swobodnie korzystać.

Warto poświęcić chwilę na instalację sklepu nie tylko ze względu na okazjonalne duże promocje. Amazon bowiem codziennie udostępnia swoim użytkownikom jeden płatny program zupełnie za darmo. Należy tylko pamiętać o tym, by go pobrać lub przynajmniej przypisać do swojego konta.


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto