A A A

Filmy z chili.tv

15 lutego 2016, 16:30 | Czytany 1879
Oferta jaką Netflix przedstawił polskim widzom jest daleka od oczekiwań. Na szczęście nie jesteśmy filmową pustynią i zamiast czekać na poprawę oferty można skorzystać z tego co oferuje inny serwis. Proponujemy zapoznać się z ofertą Chili. Kod zamieszczony w PC Formacie 3/2016 pozwala na obejrzenie za darmo nawet kilkunastu filmów.
Filmy z chili.tv

Chili (www.chili.tv) to serwis VOD dostępny we Włoszech, Polsce, Austrii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Serwis ma w swoim, stale aktualizowanym katalogu ponad 1500 filmów i seriali, w tym wszystkie nowości filmowe, największych światowych dystrybutorów filmowych. Co ważne - korzystając z Chili.tv mamy gwarancje legalnego pochodzenia oglądanych materiałów, serwis współpracuje z organizacją Legalna Kultura.

W lutym wśród nowości, które pojawią się w serwisie zobaczymy Batman: Bad Blood, The Walk. Sięgając chmur, 
PAKT Z DIABŁEM, Paranormal Activity: Inny wymiar, SCOUTS GUIDE TO THE ZOMBIE APOCALYPSE, LEGO DC: Cosmic Clash, Crimson Peak. Wzgórze krwi. Z kolei w marcu pojawią się: Nie igraj z ogniem, W Samym Sercu Morza, BEYOND THE MASK, ROBOSHARK, Sufrażystka, Most Szpiegów, STEVE JOBS THE MAN IN THE MACHINE, 
STEVE JOBS

Kolejną istotną kwestią jest język - jak przystało na szanujący klienta serwis VOD wszystkie filmy dostępne są po polsku - spolszczenie ma postać lektora lub napisów. A jeżeli ktoś woli oglądać filmy w oryginale w każdej chwili może przełączyć ścieżkę dźwiękową

Chili to nie tylko przeglądarka - z serwisu można korzystać (poza komputerem z Windows lub MacOS) za pośrednictwem apki na Androida i iOS, XBOX 360 (niedługo także XONE), urządzenia Smart (telewizory i blu-ray) i Chromecast. Z kontem użytkownika można połączyć aż 5 urządzeń, dzięki czemu rozpoczynając oglądanie wybranego filmu czy serialu na jednym urządzeniu, można w dowolnym momencie przerwać oglądanie i dokończyć je na innym urządzeniu. Możliwe jest oglądanie w tym samym czasie na kilku urządzeniach różnych filmów. Urządzeniami podpiętymi do danego konta zarządza się w panelu ustawień użytkownika.

Choć VOD to zasadniczo strumieniowanie przez sieć z Chili można też wygodnie korzystać jeżeli ma się słabe łącze. W wypadku aplikacji na urządzenia mobilne film można pobrać do pamięci aby stamtąd wygodnie go oglądać bez zacięć tam gdzie nie ma dostępu do internetu. to samo można zrobić na pececie po zainstalowaniu specjalnej aplikacji Download&Play i zarejestrowaniu jej na swoim koncie tak, jak kolejnego urządzenia.

Chili.tv działa jak internetowa wypożyczalnia. Nie ma tu abonamentu, jeden film można wypożyczyć już za 3,90 zł, a w wypadku premier nawet za 9,90 zł. Kupno filmu to wydatek między 19,90 a 74,90 zł. Niekiedy można trafić na atrakcyjne promocje, w których można kupić film za 9,90 zł. Za film można zapłacić przy wykorzystaniu karty kredytowej lub PayPala. Niedługo ma także pojawić się opcja płatności za pośrednictwem przelewu. W ten sam sposób można doładować na zapas Portfel Chili i potem z niego szybko i wygodnie płacić za filmy.

Wypożyczony film trafia na 28 dni na twoje konto. To czas jaki masz na rozpoczęcie oglądania. Po rozpoczęciu masz 48 godzin na obejrzenie filmu dowolna ilość razy.

 

Zaletą Netfliksa jest darmowy miesiąc na zapoznanie się z ofertą serwisu. Jednak teraz korzystając z promocji PC Formatu dostajesz kod warty 50  zł za który możesz oglądać w serwisie Chili filmy z katalogu Special Selection (ok. 150 tytułów).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należy zwrócić uwagę na to, aby rejestrując się na stronie kody.pcformat.pl podać właściwy adres mailowy. Codziennie rejestruje się kilka osób do których nie dociera mail z potwierdzeniem założenia konta, bo w adresie jest drobny błąd.

 


Tagi: film
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto