A A A

Jeszcze w tym miesiącu zagrasz w nowego Wiedźmina!

11 maja 2016, 13:20 | Czytany 106
Właśnie wystartowała przedsprzedaż drugiego i ostatniego pełnoprawnego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Data premiery Wiedźmin 3: Krew i Wino, bo tak brzmi jego tytuł, została przewidziana na 31 maja bieżącego roku.
Jeszcze w tym miesiącu zagrasz w nowego Wiedźmina!

Podstawowa wersja Wiedźmina 3 trafiła do sklepów 19 maja 2015 roku, blisko rok temu. Mimo wszystko nadal możemy przeżywać przygody Geralta. Jest to możliwe z kilku powodów. Po pierwsze, świat przedstawiony w grze jest ogromny, a liczba zadań pobocznych i poukrywanych skarbów może przytłoczyć praktycznie każdego.

Po drugie, przez kilkanaście tygodni CD Projekt RED wydawał wiele DLC dodających nowe zadania, elementy i tryby do gry. Następnie, w ostatnim kwartale poprzedniego roku, wydany został pierwszy dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Oferował on kilkanaście godzin dodatkowej rozrywki i wyjątkowo wciągający tryb fabularny.

Drugi dodatek Wiedźmin 3: Krew i Wino ma być od niego znacznie dłuższy.

Powinien zapewnić około 20 godzin rozrywki, czyli tyle, co... Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Nowe przygody Geralta będą obywać się w znanej wyłącznie z książek krainie Toussaint, na której wojna Nilfgaardu z Północą nie odcisnęła piętna.

W grze poza nową krainą pojawi się ponad 100 niespotykanych wcześniej pancerzy i 30 broni, będzie można też zdobyć nowy komplet wiedźmińskiego rynsztunku. Kolejne nowości to ponad 20 nowych potworów, możliwość farbowania uzbrojenia oraz rozwijanie własnej winnicy.

Dodatek będzie dostępny zarówno w wersji cyfrowej, jak też sprzedawanej w pudełku. Ich ceny to kolejno 79,99 zł oraz 129,99 zł. Osoby, które kupiły poprzedni dodatek, pamiętają, że do jego fizycznej wersji były dołączone dwie talie kart do Gwinta, gry znanej ze świata Wiedźmina. Teraz będą do niego dołączone dwie kolejne, zupełnie nowe talie.

Osoby, które zamówią cyfrową wersję dodatku w przedsprzedaży, będą mogły dostać wszystkie cztery talie kart.

W tym celu należy wejść na tę stronę, podać swoje dane i załączyć zdjęcie dowodu na posiadanie cyfrowej wersji gier, na przykład kopię cyfrowego rachunku potwierdzającego zakup lub obecność przynajmniej jednego z dodatków w swojej bibliotece.

Sam skorzystam z tej okazji, ponieważ oba dodatki kupiłem już kilka miesięcy temu, podczas wyprzedaży. To bardzo miłe, że CD Projekt po raz kolejny pokazuje, że z szacunkiem traktuje nie tylko graczy, którzy dopiero mają kupić daną grę, ale też tych, którzy już za nią zapłacili.


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto