A A A

Nowy Top Apps 1/2015

21 stycznia 2015, 11:40 | Czytany 595
Od 21 stycznia w kioskach i salonikach prasowych na terenie całego kraju można już kupić drugie, pierwsze w tym roku) wydanie nowego magazynu poświęconego aplikacjom mobilnym Top Apps. W tym wydaniu znajdziecie opisy ponad 250 aplikacji na smartfony i tablety.
Nowy Top Apps 1/2015

W nowym wydaniu Top Apps opisalismy jak zwykle aplikacje działające na wszystkich popularnych dostępnych na polskim rynku systemów operacyjnych tj. Androida, iOS-a i Windowsa Phone. Dodatkowe 200 programów umieszczone zostało w zbiorczym zestawieniu najpopularniejszych aplikacji, które także znajdziecie na ostatnich stronach magazynu. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty samodzielnie przeszukiwać olbrzymich zasobów sklepów mobilnych, o co nietrudno, bo w samym tylko Sklepie Play jest grubo ponad milion programów (w App Store znacznie więcej) i przejrzenie tylko części z nich wymaga tygodni pracy, skorzystaj z tego, że przejrzeliśmy te zasoby i wybraliśmy najlepsze aplikacje za ciebie. Tym razem podajemy na talerzu ponad 400 aplikacji. Do każdego opisu dołączony jest link do danej apki w sklepie.

Główny temat tego wydania to najlepsze aplikacje. Na początku nowego roku wszyscy podsumowują poprzednich 12 miesięcy (np. branża samochodowa wybiera model roku 2015), więc redakcja Top Apps sprawdziła, jakie aplikacje najbardziej przypadły do gustu posiadaczom urządzeń mobilnych. Przejrzeliśmy programy, które w Sklepie Play zostały przez użytkowników najlepiej ocenione (na co najmniej cztery i pół gwiazdki w skali do pięciu możliwych) i wybraliśmy z nich te najciekawsze. Przyznaliśmy im miano najlepszych aplikacji 2015 roku, bo są na tyle wartościowe, że jeśli jeszcze ich nie znacie, w 2015 r. powinniście zainteresować się nimi w pierwszej kolejności.

Oprócz głównego tematu opisaliśmy także szeroko programy, które przydadzą się narciarzom, turystom i  wszystkim, którzy wybierają się na zimowy wypoczynek, także jeżeli nie ruszają się przy tym z domu. Przedstawiamy także sporo ciekawych gier na urządzenia mobilne a także programów darmowych. Ponadto w numerze znajdziecie też aplikacje finansowe, edukacyjne, do nauki języków, dla dzieci, kibiców sportowych, do kuchni, dbające o zdrowie, narzędzia dla Androida i test darmowych programów antywirusowych w wersjach mobilnych.

Dodatkowo sam magazyn poprawiliśmy w porównaniu do pierwszego numeru zgodnie z waszymi sugestiami - liczymy, że zmiany przypadną wam do gustu. Wprowadziliśmy ruchomy podział na kategorie, aby nie powtarzały się one w każdym wydaniu - wyjątkiem będą żelazne punkty programu w rodzaju gier i bezpłatnych aplikacji. Czeka na was również osobny dział z testami sprzętu i poradnikami. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto