Konkurs – wygraj świąteczne prezenty

Konkurs "Wygraj świąteczne prezenty z PC Formatem"

1. Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy kupić magazyn PC Format 12/2016 (w sprzedaży od 7 listopada do 3 grudnia 2016)
2. Dokończ kreatywnie zdanie: PC Format jest ...
3. Wyślij zgłoszenie na adres mailowy konkurs@pcformat.pl, podając w treści kod z płyty DVD dołączonej do numeru i rozwinięcie zdania konkursowego, wg wzoru kod z płyty + rozwinięcie zdania (maksymalnie 160 znaków)
4. Na jeden unikalny kod możesz przesłać tylko jedno zgłoszenie

Konkurs podzielony jest na 4 etapy tygodniowe. Co tydzień autor najlepszego hasła otrzyma dysk SSD 240 GB, a autor drugiego hasła otrzyma film na DVD. W czwartym etapie tygodniowym nagrodzimy dwie osoby dyskiem SSD oraz dwie osoby filmem na DVD.

Po zakończeniu konkursu, spośród wszystkich poprawnie nadesłanych zgłoszeń wybierzemy laureata nagrody głównej, który otrzyma laptop konwertowalny Lenovo YOGA 510. Przyznamy też trzy nagrody dodatkowe spośród akcesoriów dla graczy marki Razer.

Szczegóły w regulaminie konkursu


Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto