A A A

Alio FHD120: szerokokątna kamera do wideokonferencji

14 maja 2021, 15:30
Polski producent Alio prezentuje nową kamerkę do zastosowań biznesowych.
 Alio FHD120: szerokokątna kamera do wideokonferencji

Porozmawiajmy na odległość

Podczas pandemii coraz popularniejszą formą komunikacji stały się wideokonferencje. Przyczyniło się to też do powstania sprzętu, pozwalającego obsługiwać rozmowy na odległość. Kolejnym narzędziem, które może wspomóc zdalną pracę jest kamerka Alio FHD120. Pozwala ona streamować obraz w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Jest też wyposażona w mikrofon o zasięgu około 3 metrów.

 

Kamerka grupowa

Oprogramowanie kamery wyposażono w algorytmy wykorzystywane do automatycznego ustawiania ostrości i redukowania szumów. Pozwala to korzystać z urządzenia również w gorszych warunkach oświetleniowych. Szerokokątny obiektyw ma pole widzenia 120 stopni, dzięki czemu w kadrze zmieści się więcej niż jeden uczestnik rozmowy. Alio FHD120 jest zgodna z wszystkimi najważniejszymi programami do wideokonferencji, takimi jak Skype, Zoom czy Teams.

fot. Alio


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto