A A A

Bezprzewodowy głośnik LED Fantasy i słuchawki Sound Vibe BT w Biedronce

28 grudnia 2018, 13:35
W sklepach dostępne są dwa urządzenia Hykker: bezprzewodowy głośnik LED Fantasy i bezprzewodowe słuchawki Sound Vibe BT Ceny? 39,99 zł za głośnik i 59,90 zł za słuchawki.
 Bezprzewodowy głośnik LED Fantasy i słuchawki Sound Vibe BT w Biedronce

Słuchawki Sound Vibe BT dzięki swojej konstrukcji izolują od otoczenia. Wbudowany moduł Bluetooth w wersji 4.2 odpowiada za energooszczędne działanie i zasięg do 10 metrów. Dzięki regulacji i składaniu pałąka oraz nausznikom dopasowują się do kształtu głowy, a przetworniki mają 40 mm. Wbudowany akumulator zapewnia do pięciu godzin pracy na jednym naładowaniu.

Głośnik LED Fantasy został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth - smartfonów, tabletów i laptopów. Sprzęt korzysta z czterech kolorów podświetlenia LED i dwóch sekwencji iluminacji: w rytm muzyki i kaskadowym.

Akumulator 250 mAh oraz zasięg Bluetooth do 15 m. Głośnik emituje dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 250Hz-13kHz, a wykorzystanie gniazd microUSB oraz AUX zapewnia kompatybilność z popularnymi na rynku nośnikami muzyki. Wymiary produktu to 152 x 63 x 63 mm. Produkt dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, żółtej, turkusowej i bordowej.

Urządzenia otrzymały znak jednostki certyfikującej TUV. Produkty są w ofercie wybranych sklepów sieci Biedronka w Polsce i będą dostępne do 9 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto