A A A

Nokia oraz Windows Phone - to już koniec

11 września 2014, 07:20
Microsoft planuje bardzo drastyczne zmiany w dziale Nokia Devices Microsoft. Według serwis Phone Arena, zniknął nazwy marek Nokia oraz Windows Phone.
 Nokia oraz Windows Phone - to już koniec

Zaczęło się od tego, że telefonów Lumia nie dostarcza nam Nokia, a Microsoft Devices. Nie zmienia to faktu, że fińska marka wciąż funkcjonuje i odnosi się do smartfonów produkowanych przez Amerykanów. Ci chcą z tym ostatecznie skończyć, a nowe produkty - następne po modelach Lumia 730 oraz Lumia 830 - nazwać Microsoft Lumia. To nie koniec zmian, ponieważ zniknąć może również logo Windows Phone, co oznacza, że mobilne oprogramowanie Microsoftu będzie się nazywać po prostu Windows.

Wszystkie informacje odnaleziono w tajnym dokumencie. Nie wiadomo, czy są prawdziwe, ale na pewno brzmią bardzo prawdopodobnie. Zmiany w nazewnictwie mają zacząć obowiązywać wraz z kolejną kampanią reklamową firmy.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto