A A A

Xbox One S dostępny w sprzedaży od 2 sierpnia - znamy polskie ceny

18 lipca 2016, 16:10
Konsole Xbox One S będą dostępne w sprzedaży w sierpniu 2016 r, w orientacyjnych cenach detalicznych 1 399 PLN (500GB) i 1 599 PLN (1TB). Od 2 sierpnia 2016 w sprzedaży będzie również dostępna limitowana edycja konsoli Xbox One S z dyskiem twardym 2TB, w orientacyjnej cenie detalicznej 1 849 PLN.
 Xbox One S dostępny w sprzedaży od 2 sierpnia - znamy polskie ceny

Xbox One S. Graj jest o 40 proc mniejsza od poprzedniego modelu. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości.

Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox - została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk o pojemności 500GB/1TB/2TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One będą mogli podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Nowy bezprzewodowy kontroler ma teksturowany uchwyt. Kontroler wyposażono w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

W zestawie znajdują się:

• Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB/1TB/2TB (w zalezności od modelu)
• Bezprzewodowy kontroler Xbox One z technologią Bluetooth i gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego
• Podstawka do ustawienia konsoli w pozycji pionowej
• Kabel HDMI
• Przewód zasilający
• 14-dniowa wersja próbna abonamentu Xbox Live Gold
• 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej konsoli, ofertę sprzętową urządzeń Xbox One S rozszerza specjalna wersja Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB - pierwsza konsola Xbox One S w dedykowanej szacie graficznej, kolorystyce i z elementami designu nawiązującymi do gry. Konsola Gears of War 4 będzie dostępna od 7 października 2016, wyłącznie w sklepach sieci EURO RTV AGD, w orientacyjnej cenie detalicznej 1 999 PLN.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto