A A A

Xbox One S dostępny w sprzedaży od 2 sierpnia - znamy polskie ceny

18 lipca 2016, 16:10
Konsole Xbox One S będą dostępne w sprzedaży w sierpniu 2016 r, w orientacyjnych cenach detalicznych 1 399 PLN (500GB) i 1 599 PLN (1TB). Od 2 sierpnia 2016 w sprzedaży będzie również dostępna limitowana edycja konsoli Xbox One S z dyskiem twardym 2TB, w orientacyjnej cenie detalicznej 1 849 PLN.
 Xbox One S dostępny w sprzedaży od 2 sierpnia - znamy polskie ceny

Xbox One S. Graj jest o 40 proc mniejsza od poprzedniego modelu. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości.

Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox - została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk o pojemności 500GB/1TB/2TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One będą mogli podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Nowy bezprzewodowy kontroler ma teksturowany uchwyt. Kontroler wyposażono w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

W zestawie znajdują się:

• Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB/1TB/2TB (w zalezności od modelu)
• Bezprzewodowy kontroler Xbox One z technologią Bluetooth i gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego
• Podstawka do ustawienia konsoli w pozycji pionowej
• Kabel HDMI
• Przewód zasilający
• 14-dniowa wersja próbna abonamentu Xbox Live Gold
• 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej konsoli, ofertę sprzętową urządzeń Xbox One S rozszerza specjalna wersja Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB - pierwsza konsola Xbox One S w dedykowanej szacie graficznej, kolorystyce i z elementami designu nawiązującymi do gry. Konsola Gears of War 4 będzie dostępna od 7 października 2016, wyłącznie w sklepach sieci EURO RTV AGD, w orientacyjnej cenie detalicznej 1 999 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto