A A A

10 lat z Wiedźminem - rocznicowe edycje gier

18 sierpnia 2017, 13:30
CDP ma przyjemność poinformować, że do sprzedaży trafiły dwie kolejne odsłony serii Wiedźmin z rocznicowymi steelbookami.
10 lat z Wiedźminem - rocznicowe edycje gier

Seria gier o Wiedźminie autorstwa studia CD PROJEKT RED obchodzi w tym roku swoje 10-lecie. Z tej okazji na rynek trafią limitowane wersje wszystkich trzech części przygód profesjonalnego zabójcy potworów Geralta z Rivii, każda z rocznicowym steelbookiem.

Poza grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, która będzie dostępna 22 września 2017, na rynek trafią:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - 20 października 2017 (sugerowana cena detaliczna wersji PC: 59,99 zł). W jej skład wchodzą:

- Gra w Edycji Rozszerzonej - w wersji 2.0, z Trybem Areny, rozbudowanym samouczkiem, dodatkowym poziomem trudności

- Rocznicowy steelbook

- Cyfrowy, 232-stronicowy artbook

- Ścieżki dźwiękowe w dwóch formatach - MP3 oraz FLAC

- Inne cyfrowe dodatki dostępne po zarejestrowaniu kodu na GOG.com, m.in. filmy making of, figurki papercraft oraz sesja zdjęciowa Triss Merigold w magazynie Playboy

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku - 17 listopada 2017 (sugerowana cena detaliczna wersji PC: 179,99 zł; wersji konsolowej: 229,99 zł). W jej skład wchodzą:

- Gra w Edycji Gry Roku

- Dwa dodatki - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino

- Pakiet 16 DLC

- Koncert Video Games Live prezentujący muzykę z gry

- Rocznicowy steelbook

- Inne cyfrowe dodatki dostępne po zarejestrowaniu kodu wersji PC na GOG.com, m.in. artbook, komiksy oraz ścieżka dźwiękowa z podstawowej wersji gry i obu dodatków

Gry z serii Wiedźmin rozgrywają się w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, autora bestsellerowego cyklu książek fantasy. W tym mrocznym i niezwykle spójnym świecie absolutne pojęcia takie jak dobro i zło nie istnieją w swojej czystej formie. Gracz wciela się w rolę Geralta, profesjonalnego zabójcy potworów, i wyrusza na niezapomnianą wyprawę, decydując o losach królestw, zawiązując sojusze i stawiając czoła złowieszczemu zagrożeniu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto