A A A

10 mln nabywców Samsung Galaxy S4 - będą nowe kolory

23 maja 2013, 12:36
10 mln nabywców Samsung Galaxy S4 - będą nowe kolory

Co sekundę są kupowane cztery egzemplarze smartfona S4 - nowy Galaxy znalazł już 10 mln nabywców.

Sprzedaż Galaxy S III w 2012 r. osiągnęła wielkość 10 mln sztuk po 50 dniach sprzedaży, podczas gdy Galaxy S II potrzebował pięciu miesięcy, a Galaxy S aż siedmiu. Wyniki sprzedaży poprzednich modeli z rodziny Galaxy S były oceniane jako wyjątkowe, ale najnowszy model ma szansę pobić i wyśrubować wszystkie wyniki swoich popularnych poprzedników.

- W imieniu firmy Samsung, chciałbym podziękować milionom klientów na całym świecie, którzy wybrali Samsung Galaxy S4. Chciałem zapewnić, że będziemy kontynuować tworzenie innowacyjnych urządzeń, które dzięki swoim rozwiązaniom i funkcjonalnościom będą inspiracją dla wszystkich ludzi - powiedział JK Shin, prezes i przewodniczący IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics.

Galaxy S4 został wyposażony w kilka przełomowych rozwiązań, takich jak Air View, który pozwala na to, że wskazując dany element palcem, bez dotykania ekranu, możemy podejrzeć jego zawartość. W ten sposób przeglądanie wielu e-maili, kalendarza, galerii zdjęć, filmów będzie proste i szybkie. Natomiast funkcja Air Gesture to z kolei mechanizm sterowania aplikacjami (na przykład odtwarzaczem muzyki czy przeglądarką WWW) za pomocą gestów. W Samsung Galaxy S4 po raz pierwszy zastosowano system S Health. Zestaw czujników wbudowanych w smartfon systematycznie i automatycznie monitoruje dane dotyczące zdrowia użytkownika, warunki zewnętrzne i inne zmienne wpływające na nasze samopoczucie.

Samsung Galaxy S4 jest dostępny w ponad 110 krajach, a jego sprzedaż będzie stopniowo wdrażana do 155 państw we współpracy z 327 partnerami. Samsung planuje także wprowadzenie kolejnych wersji kolorystycznych, żeby zaspokoić zróżnicowane gusta i preferencje konsumentów. Oprócz dostępnych obecnie palet kolorów Black Mist i White Frost, jeszcze tego lata zostaną wprowadzone kolory Blue Arctic i Red Aurora, a następnie Purple Mirage i Brown Autumn.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto