A A A

10 mln nabywców Samsung Galaxy S4 - będą nowe kolory

23 maja 2013, 12:36
10 mln nabywców Samsung Galaxy S4 - będą nowe kolory

Co sekundę są kupowane cztery egzemplarze smartfona S4 - nowy Galaxy znalazł już 10 mln nabywców.

Sprzedaż Galaxy S III w 2012 r. osiągnęła wielkość 10 mln sztuk po 50 dniach sprzedaży, podczas gdy Galaxy S II potrzebował pięciu miesięcy, a Galaxy S aż siedmiu. Wyniki sprzedaży poprzednich modeli z rodziny Galaxy S były oceniane jako wyjątkowe, ale najnowszy model ma szansę pobić i wyśrubować wszystkie wyniki swoich popularnych poprzedników.

- W imieniu firmy Samsung, chciałbym podziękować milionom klientów na całym świecie, którzy wybrali Samsung Galaxy S4. Chciałem zapewnić, że będziemy kontynuować tworzenie innowacyjnych urządzeń, które dzięki swoim rozwiązaniom i funkcjonalnościom będą inspiracją dla wszystkich ludzi - powiedział JK Shin, prezes i przewodniczący IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics.

Galaxy S4 został wyposażony w kilka przełomowych rozwiązań, takich jak Air View, który pozwala na to, że wskazując dany element palcem, bez dotykania ekranu, możemy podejrzeć jego zawartość. W ten sposób przeglądanie wielu e-maili, kalendarza, galerii zdjęć, filmów będzie proste i szybkie. Natomiast funkcja Air Gesture to z kolei mechanizm sterowania aplikacjami (na przykład odtwarzaczem muzyki czy przeglądarką WWW) za pomocą gestów. W Samsung Galaxy S4 po raz pierwszy zastosowano system S Health. Zestaw czujników wbudowanych w smartfon systematycznie i automatycznie monitoruje dane dotyczące zdrowia użytkownika, warunki zewnętrzne i inne zmienne wpływające na nasze samopoczucie.

Samsung Galaxy S4 jest dostępny w ponad 110 krajach, a jego sprzedaż będzie stopniowo wdrażana do 155 państw we współpracy z 327 partnerami. Samsung planuje także wprowadzenie kolejnych wersji kolorystycznych, żeby zaspokoić zróżnicowane gusta i preferencje konsumentów. Oprócz dostępnych obecnie palet kolorów Black Mist i White Frost, jeszcze tego lata zostaną wprowadzone kolory Blue Arctic i Red Aurora, a następnie Purple Mirage i Brown Autumn.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto