A A A

120Hz monitor iiyama dla graczy

22 maja 2012, 10:23
120Hz monitor iiyama dla graczy

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy model monitora stworzonego dla graczy – iiyama G2773HS.

iiyama G2773HS to 27 calowy monitor zaprojektowany z myślą o graczach. Zastosowanie odświeżania na poziomie 120Hz ma zagwarantować wysokiej jakości płynność i ostrość obrazu. Producent zapewnia, że im bardziej zaawansowana graficznie gra (więcej klatek na sekundę), tym większą korzyść odczuje gracz. Tak zwany input lag jest dwukrotnie niższy niż w przypadku standardowych monitorów z odświeżaniem 60Hz.

Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej Full HD. Funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej ma wyglądać obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

iiyama G2773HS wyposażona jest w dwa 2,5-watowe głośniki stereo oraz wyjście słuchawkowe. Panel posiada wejścia HDMI, DVI-D i VGA. W zestawie z monitorem standardowo dołączany jest kabel HDMI i dual-link DVI konieczny do uzyskania odświeżania na poziomie 120Hz.

Sugerowana cena detaliczna tego monitora to 1 599 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto