A A A

120Hz monitor iiyama dla graczy

22 maja 2012, 10:23
120Hz monitor iiyama dla graczy

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy model monitora stworzonego dla graczy – iiyama G2773HS.

iiyama G2773HS to 27 calowy monitor zaprojektowany z myślą o graczach. Zastosowanie odświeżania na poziomie 120Hz ma zagwarantować wysokiej jakości płynność i ostrość obrazu. Producent zapewnia, że im bardziej zaawansowana graficznie gra (więcej klatek na sekundę), tym większą korzyść odczuje gracz. Tak zwany input lag jest dwukrotnie niższy niż w przypadku standardowych monitorów z odświeżaniem 60Hz.

Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej Full HD. Funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej ma wyglądać obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

iiyama G2773HS wyposażona jest w dwa 2,5-watowe głośniki stereo oraz wyjście słuchawkowe. Panel posiada wejścia HDMI, DVI-D i VGA. W zestawie z monitorem standardowo dołączany jest kabel HDMI i dual-link DVI konieczny do uzyskania odświeżania na poziomie 120Hz.

Sugerowana cena detaliczna tego monitora to 1 599 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto