A A A

13-calowy iPad czy to możliwe?

11 października 2013, 08:53
13-calowy iPad  czy to możliwe?

Powiększone iPady zastąpią komputery Mac? W sieci pojawiły się spekulacje jakoby firma Apple rozważała wprowadzenie do sprzedaży 13-calowego iPada.

Serwis Cnet donosi, że większe - napędzane przez 64-bitowe procesory - 13-calowe iPady będą następcami komputerów Mac, zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych. Większe iPady maja być wyposażone w okładkę smart cover z wbudowaną klawiaturą i gładzikiem.

Zdaniem źródeł Cnetu, konsumenci chętniej wybieraliby 13-calowe iPady niż MacBooki tej samej wielkości, głównie ze względu na większą intuicyjność systemu iOS, pojemniejszą baterię i łatwość obsługi. Coraz śmielej mówi się o unifikacji interfejsów iOS i OS X, tak by użytkownik z jednej platformy mógł błyskawicznie przesiąść się na drugą.

Wydaje się, że pomysł iPadów maxi wcale nie jest oderwany od rzeczywistości. Niedawno o pracach nad 12-calowym iPadem pisał chiński serwis United Daily News, a w lipcu o powiększonych tabletach Apple donosił The Wall Street Journal.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościBat na gigantów
22 września 2020
Unia Europejska chce uzyskać nowe środki nacisku na największe firmy z branży technologicznej.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto