A A A

16GB w dwóch kościach od GeILa

22 listopada 2011, 14:14
16GB w dwóch kościach od GeILa

GeIL wprowadza do polskich sklepów najnowsze moduły pamięci DDR3, serii Enhance Evo Corsa. Zestaw składa się z dwóch kości po 8GB o taktowaniu 1333MHz.

Według zapewnień producenta - nowe moduły powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Rozłożenie pamięci 16GB na dwie kości pozwala na łatwiejszą rozbudowę innych podzespołów. Taki podział oraz taktowanie 1333MHz wpływa również na większą wydajność podczas korzystania z wymagających aplikacji, programów graficznych i gier komputerowych.

Pamięci Evo Corsa przygotowane są do stabilnej pracy przy wysokich ustawieniach. Tak jak poprzedni model Evo Two, Evo Corsa również posiadają radiatory zaprojektowane w technologii MTCD (Maximum Thermal Conduction Dissipation Technology), dzięki której moduły są lepiej chłodzone i bardziej wydajne.

Dodatkowo nowe pamięci przechodzą próbę wytrzymałościową w technologii Die-Hard Burn-in. DBT to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

Cena nowego zestawu GeIL Enhance Evo Corsa 16GB 1333MHz wyniesie około 879 PLN i są objęte dożywotnią gwarancją producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto