A A A

19 groszy za minutę po przeniesieniu numeru do mBank mobile

26 czerwca 2009, 10:58
Taką promocję zaoferowała sieć mBank mobile swoim nowym klientom. W tej chwili promocja obowiązuje do odwołania, czyli bezterminowo. Warunkiem jest przeniesienie swojego numeru do nowego operatora.
19 groszy za minutę po przeniesieniu numeru do mBank mobile

Specjalne stawki, jakie będą obowiązywać uczestników promocji, to: 19 gr za minutę do wszystkich, 20 gr za MMS, 10 gr za SMS do wszystkich sieci i darmowy dostęp do globalnej sieci (tak naprawdę pakiet 50 MB).

Promocja Gwarancja niskiej ceny jest dostępna dla wszystkich klientów systemu transakcyjnego mBanku, muszą tylko wprowadzić kod promocyjny, który jest rozsyłany do klientów pocztą. Obniżona stawka taryfikacji obowiązuje do 30 czerwca 2010 roku.

Kilka dni temu mBank ogłosił także promocje tylko dla pracowników grupy BRE Bank, jest ona bardzo podobna. Opłaty za minutę połączenia do wszystkich sieci wynoszą 19 groszy, jest pakiet 50 MB na internet, SMS-y po 10 groszy i MMS-y po 20 groszy.

Źródło: mBank Mobile


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto