A A A

19 kwietnia - wtedy Nokia pokaże nowe smartfony

8 marca 2014, 09:10
Coraz więcej wskazuje na to, że 19 kwietnia zobaczymy nowe smartfony Nokii z systemem Windows Phone. Bardzo możliwe, że także Lumię 630 – wynika z informacji serwisu @evleaks.
19 kwietnia - wtedy Nokia pokaże nowe smartfony

Na razie nie wiadomo, czemu poświęcona będzie konferencja. Można jednak przypuszczać, że najnowszej odsłonie systemu Microsoftu - Windows Phone 8.1 i działających pod jego kontrolą smartfonów serii Lumia. Mogą być nimi następcy modeli 920 i 620.

O ile na temat pierwszego ze wspomnianych urządzeń nie wiemy absolutnie nic, tak Lumia 930 ma przed nami coraz mniej tajemnic. To samo źródło opublikowało bowiem pierwszą prasową grafikę przedstawiające smartfona. Wynika z niej, że nowa Lumia pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych.

Trzeba przyznać, że zaprezentowane na zdjęciu urządzenie prezentuje się znakomicie. Znając Nokię będzie dodatkowo solidnie wykonane, a dobra optymalizacja oprogramowania zagwarantuje płynne działanie systemu.

Smartfony serii Lumia wyglądają coraz lepiej, a system Windows Phone staje się coraz bardziej dojrzały. Do nawiązania walki z producentami telefonów z Androidem brakuje tylko zaufania i zainteresowania konsumentów.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Bat na gigantów
22 września 2020
Unia Europejska chce uzyskać nowe środki nacisku na największe firmy z branży technologicznej.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto