A A A

24-calowe nowości od iiyama

21 lutego 2018, 14:30
Na polskim rynku pojawiły się właśnie dwa nowe monitory firmy iiyama: ProLite XU2495WSU-B1 oraz ProLite XUB2495WSU-B1. Oba urządzenia wyposażone są w matryce IPS o przekątnej 24.1” i proporcjach ekranu 16:10.
24-calowe nowości od iiyama

Oba monitory to urządzenia przeznaczone dla wymagających użytkowników, zajmujących się np. tworzeniem i edycją grafiki czy projektowaniem w aplikacjach CAD. Matryca IPS gwarantuje najwyższą jakość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów. Urządzenia wyposażone są też w system redukcji niebieskiego światła (który gwarantuje, że nawet po dłuższej pracy użytkownika nie będą bolały oczy), a dzięki zastosowaniu technologii Flcker-free wyeliminowany został problem migotania obrazu.

ProLite XU2495WSU-B1 to model podstawowy, poza pochyłem nie oferuje możliwości regulacji ekranu. Dzięki temu jest tańszy i idealnie sprawdzi się, jeśli chcemy zbudować stanowisko dwumonitorowe mocując ekrany na wygodnym uchwycie (np. DS3002C-B1)

Drugą nowością jest model Prolite XUB2495WSU-B1 - monitor z identycznymi parametrami obrazu i stopą oferująca szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu: wysokości (w zakresie 13 cm), obrotu na boki (160° w prawo/lewo) oraz funkcję Pivot. Pozwala ona przestawić ekran o 90 stopni do formatu portretowego, który bardzo dobrze sprawdza się podczas pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Dodajmy, że oba nowe modele wyposażone są w złącza VGA, HDMI oraz DisplayPort, obsługę standardu HDCP oraz wbudowany koncentrator USB (up 1 x USB 2.0 / down 4 x USB 2.0), a także głośniki (2x2W), wejście słuchawkowe oraz poprawiającą ostrość obrazu funkcję Overdrive.

Ceny nowych modeli ustalono na 1200zł (XUB2495WSU-B1) oraz 1100zł (XU2495WSU-B1).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto