A A A

24-calowy monitor Asus VE248H

24 listopada 2011, 12:10
24-calowy monitor Asus VE248H

Firma Asus wprowadza na rynek 24-calowy monitor VE248H.

Monitor VE248H posiada kontrast 10 000 000:1, który można dynamicznie dostosować dzięki funkcji Asus Smart Contrast Ratio, poprzez regulację podświetlenia w celu uzyskania możliwie najciemniejszej czerni i najjaśniejszej bieli, zapewniając żywy, realistyczny obraz.

Jak zapewnia producent, szybki czas reakcji 2ms (GTG) ma na celu eliminację wszelkich zakłóceń zapewniając przy tym płynny obraz video. Funkcja Aspect Control pozwala użytkownikom wybrać preferowany tryb wyświetlania - pełny lub 4:3 - zarówno dla gier komputerowych, jak i filmów, bez jakiejkolwiek utraty jakości i zniekształceń. Ponadto monitor, jak przystało na panel z rodziny ASUS, wyposażony został w technologię Splendid Video Intelligence, która optymalizuje wydajność i wierność obrazu odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrast i ostrość. Monitor posiada także 5 gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, nocny widok oraz tryb standardowy), które można łatwo przestawiać za pomocą klawisza dostępu.

Asus VE248H wyposażony został w porty wejścia DVI-D, D-Sub, HDMI 1.3. Dzięki odczepianej podstawce, monitor można zawiesić na ścianie. Urządzenie umożliwia również regulację kąta nachylenia 25° (5° do przodu, 20° do tyłu). Monitor VE248H w czasie pracy ma zużywać jedynie 35Wat energii.

Cena: 1023 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto