A A A

27-calowy monitor firmy iiyama

6 września 2012, 12:38
27-calowy monitor firmy iiyama

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy model monitora - XB2780HSU. Jest to 27-calowy monitor oparty o matrycę MVA i wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).

Matryca MVA charakteryzuje się ukośnym ułożeniem ciekłych kryształów względem powierzchni panelu, dzięki czemu obraz wyświetlany na ekranie monitora wygląda tak samo, niezależnie od miejsca, z którego patrzymy. XB2780HSU osiąga doskonałe wyniki w kątach widzenia: poziomo/pionowo: 178°/ 178°; prawo/lewo: 89°/ 89°; góra/dół: 89°/ 89°.

Monitor wyposażony jest w cyfrowe wejścia HDMI i DVI-D, analogowe VGA oraz 4 razy USB. XB2780HSU można bezproblemowo podłączyć do komputera PC, odtwarzacza Blue-Ray, dekodera HDTV, konsoli Xbox360 i Playstation 3. Producent zapewnia, że 5ms czas reakcji matrycy daje gwarancję płynnego obrazu, bez smużenia podczas oglądania dynamicznych scen w grach lub filmach. Nowy monitor iiyama posiada również wysoki poziom kontrastu typowego – 5 000:1 i jasności (300 cd/m²).

XB2780HSU ma stopkę z regulacją wysokości, możliwością obrotu o 170° w prawo i w lewo oraz ustawienia ekranu w pozycji PIVOT (tryb portretowy), co jest szczególnie przydatne w pracy z długimi arkuszami, tekstem i plikami graficznymi. Zgodność ze standardem VESA oznacza, że nowy monitor iiyama można z łatwością zamocować na ścianie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto