A A A

3 nowe funkcje do Razer Naga

26 września 2012, 11:52
3 nowe funkcje do Razer Naga

Firma Razer poinformowała, że przeznaczone do gier MMO myszki Razer Naga oraz Razer Naga Epic doczekały się aktualizacji oprogramowania.

Trzy nowe opcje Razer Naga dostępne poprzez oprogramowanie Synapse 2.0 to:

• Mapowanie klawiszy

• Nielimitowana ilość profili

• Import/eksport profili

Mapowanie klawiszy, to opcja która pozwoli przechowywać ustawienia takie jak DPI czy podświetlenie, dodatkowo pozwalając na zmianę mapowania wszystkich 17 przycisków w locie. Gracze będą mogli przełączać się między ośmioma ustawieniami klawiszy w obrębie jednego profilu. Pozwoli to aż na ośmiokrotne zwiększenie użyteczności przycisków myszki. Oprócz tego, użytkownicy mogą przypisać tymczasowe klawisze przełączania ustawień, pozwalające na dynamiczną zmianę funkcji, tak aby jak najlepiej dopasować się do zmiany lokacji czy broni.

Opcja nielimitowanej ilości profili przechowywanych w chmurze Razera pozwala na przygotowanie odrębnych ustawień do każdej gry MMO lub aplikacji. Profile są zapisywane i automatycznie synchronizowane z serwerem.

Dzięki możliwości importu/eksportu, użytkownicy będą mogli eksportować własne profile, po to by móc dzielić się nimi z przyjaciółmi. Opcja ta pozwala również kopiować ustawienia ze starszych modeli myszek, dzięki czemu aktualizacja sprzętu staje się dużo prostsza.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto