A A A

5,8-calowy iPhone Pro?

9 marca 2016, 14:30
Serwis Digitimes przekonuje, że w 2017 Apple zaprezentuje iPhone'a Pro - smartfona z 5,8-caowym panelem OLED.
5,8-calowy iPhone Pro?

iPhone Pro byłby jeszcze większy od 5,5-calowych Plusów. To jednak nie wszystko, ponieważ matrycę LCD zastąpiłby OLED wyprodukowany przez Samsunga albo LG. Czy takie urządzenie ma szanse zaistnieć i uzupełnić portfolio smartfonów Apple? Źródło przekonuje, że stanie się to w 2017 roku.

Apple raczej na pewno nie będzie sprzedawał dwóch smartfonów tak nieznacznie różniących się przekątną ekranu. Jak już wspomniałem, Plus ma 5,5-cala, a Pro miałby 5,8. To niewiele. Prędzej Pro zastąpiłby Plusa. W ten sposób mielibyśmy klasycznego 4,7-calowego iPhone'a 7s oraz znacznie lepiej wyposażonego i sporo większego iPhone'a Pro - przy założeniu, że cały czas mamy na myśli rok 2017.

Na razie jednak warto skupić się na tegorocznych nowościach, bo tych będzie naprawdę sporo. Mówi się, że jeszcze przed końcem marca Apple zaprezentuje iPhone'a SE oraz 9,7-calowego iPada Pro. Z kolei we wrześniu poznamy na pewno iPhone'a 7 i 7 Plus.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto