A A A

7 lat GG - w środę dzwoń za darmo!

13 sierpnia 2007, 17:26
7 lat GG - w środę dzwoń za darmo!

Wszyscy internauci, którzy posiadają własny numer GG lub go założą, będą mogli 15 sierpnia bez żadnych opłat dzwonić na stacjonarne numery krajowe – przez cały dzień.

Więcej informacji oraz szczegóły promocji zostaną opublikowane we wtorek 14 sierpnia na stronie www.gadunaglos.pl Oficjalna pierwsza wersja komunikatora pojawiła się w Internecie 15 sierpnia 2000 roku.

Z Gadu-Gadu korzysta 6 milionów osób, a jeden z najpopularniejszych programów do pogawędek w sieci pozwala dziś na wiele więcej, niż siedem lat temu... Najnowsze Gadu-Gadu oferuje nie tylko rozmowy tekstowe, ale również m.in. nowoczesne połączenia telefoniczne/głosowe – dzięki temu bezpośrednio z komputera można dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, polskie i zagraniczne. Co więcej, także z telefonu tradycyjnego można dzwonić na numer GG, jak na numer telefonu.

 

Źródło: Gadu-Gadu


Paweł Bijata
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto