A A A

70-calowy monitor iiyama

23 lipca 2016, 14:00
Firma iiyama wprowadza na rynek 70-calowy monitor ze zintegrowanym oprogramowaniem EasiNote, pozwalającym na edycję dokumentów bezpośrednio na ekranie, bez konieczności podłączania do komputera.
70-calowy monitor iiyama

Najnowocześniejsza matryca UV²A gwarantuje szerokie kąty widzenia, wysoki kontrast oraz realistyczne odwzorowanie kolorów. TH7067MIS-B2AG charakteryzuje się odtwarzaniem obrazów w formacie 16:9 w rozdzielczości Full HD 1080p, 1920 x 1080. Dodatkowo dzięki zastosowaniu funkcji Picture in Picture (PiP) monitor posiada możliwość jednoczesnego wyświetlania obrazów z różnych źródeł bez konieczności skomplikowanych podłączeń, a szeroki wachlarz wejść audio i wideo zapewnia kompatybilność z wieloma dodatkowymi urządzeniami.

TH7067MIS-B2AG został wyposażony w 10 punktów dotykowych w technologii infrared, która gwarantuje, że „zużycie się" funkcji dotykowej jest praktycznie niemożliwe. Technologia ta to także gwarancja zachowania idealnej jakości obrazu.

Ponieważ najnowszy monitor iiyama został stworzony głównie z myślą o zastosowaniach w edukacji i biznesie, jest on zaopatrzony w oprogramowanie EasiNote. Umożliwia ono wprowadzanie notatek na plikach odtworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu bądź wewnętrznej pamięci samego wyświetlacza. Dzięki temu rozwiązaniu nie jest konieczne zapisywanie notatek na zewnętrznych urządzeniach (np. laptopy), a wyedytowany plik można od razu udostępnić innym uczestnikom prezentacji.

Panel umożliwia również, bez konieczności podłączania do komputera PC, odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych - niemalże w każdym formacie, z poziomu pamięci USB bądź pamięci wewnętrznej.

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama TH7067MIS-B2AG wynosi 20 000 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto