A A A

ABC wyemituje dziś program nagrany kamerką internetową

23 czerwca 2010, 12:23
ABC wyemituje dziś program nagrany kamerką internetową

XXI wiek wciąż zaskakuje. Godzinę przed nagraniem, w amerykańskiej stacji ABC, programu Jimmiego Kimmela, zabrakło zasilania w kilku kluczowych dla transmisji pomieszczeniach. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Gospodarz programu postanowił wykorzystać trochę techniki i fakt, że studio nie zostało pozbawione prądu. Cały program został nagrany przy użyciu kamerki internetowej zamontowanej w jego komputerze Apple Mac. Ponieważ program nie mógł być transmitowany na żywo, zostanie on wyemitowany dzisiaj. Kimmel wyraźnie zaznaczył, że nie jest to w żadnym wypadku zaplanowana promocja produktu Apple oraz wyraził nadzieję, że producent się na niego nie obrazi.

Wygląda na to, że współczesna technika skierowana do użytkownika domowego, może być również skutecznie wykorzystywana tam, gdzie na ogół używane są drogie kamery i wozy transmisyjne. Jedno jest pewne: wyczyn Kimmela na pewno przejdzie do historii.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto