A A A

ADATA Elite CE700 - ładująca podstawka do smartfonów

28 stycznia 2014, 07:40
ADATA Elite CE700 - ładująca podstawka do smartfonów

ADATA Technology zaprezentował ADATA Elite CE700 – ładującą bezprzewodowo podstawkę do telefonów komórkowych.

CE700 ma aluminiową obudowę i chropowatą, gumową podstawę dla telefonu, która zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się ładowanego urządzenia. Zaprojektowana uniwersalność pozwala na używanie CE700 z większością dostępnych na rynku smartfonów wspierających bezprzewodowe ładowanie.

Urządzenie potrafi pracować w pozycji leżącej i stojącej. CE700 można także postawić na stoliku czy biurku z telefonem umieszczonym pionowo, dzięki czemu taki zestaw stanie się lepiej widoczny i łatwiejszy w użyciu. W celu jak największej oszczędności energii gadżet automatycznie wejdzie w stan czuwania zawsze, gdy nie będzie w użyciu.

CE700 została certyfikowana, spełniając rygorystyczne normy standardu Qi, co zapewnia jej kompatybilność i bezpieczeństwo. Funkcja zabezpieczająca przed włączeniem, kiedy w polu znajdują się niekompatybilne urządzenia - FOD (z ang. Foreign Object Detection) i wyświetlacz chronią użytkowników i zapewniają stabilne działanie.

Jako że urządzenie ładuje smartfony bez fizycznego połączenia punktów w których płynie prąd, ryzyko porażenia elektrycznego zostało całkowicie wyeliminowane. Co więcej, ładowanie indukcyjne eliminuje mechaniczne zużycie m.in. złącz i styków, które jest spowodowane faktycznym łączeniem telefonu z przewodem elektrycznym.

Ładowarka bezprzewodowa ADATA Elite CE700 będzie dostępna u wybranych dystrybutorów i w sklepach detalicznych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto