A A A

ADATA UV100F – klasyczny pendrive w świątecznej odsłonie

24 listopada 2017, 07:20
W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, ADATA wprowadza do sprzedaży specjalną edycję klasycznej pamięci flash.
ADATA UV100F – klasyczny pendrive w świątecznej odsłonie

UV100F to pendrive o klasycznej konstrukcji bez zatyczki wtyku USB. Nowe pamięci flash mają nadrukowane na obudowach tematyczne motywy - Mikołaja i śnieżnego bałwana. Sprzedawane są w specjalnych, świątecznych opakowaniach.

Nośnik ADATA jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi urządzeniami, które są wyposażone w port USB - komputerami, smartfonami, tabletami, telewizorami, konsolami do gier, ramkami fotograficznymi i odtwarzaczami muzyki.

Pendrive jest mały i lekki - jego wymiary to zaledwie 41 x 19 x 6 mm, a waga to tylko 4 gramy. Jego funkcjonalność dodatkowo zwiększa otwór w obudowie, który umożliwia przypięcie pendrive'a np. do kluczy. Łączność odbywa się poprzez port USB 2.0

Model UV100F trafi wkrótce do sprzedaży i będzie dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych - 16 i 32 GB, które różnią się także nadrukiem. Sugerowane ceny to odpowiednio 29,99 zł oraz 45 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto