A A A

ALFA – seria designerskich obudów od Modecom

17 grudnia 2014, 13:00
Marka Modecom zaprezentowała dwa modele designerskich obudów typu mini ATX – Modecom ALFA M1 oraz ALFA M2.
ALFA – seria designerskich obudów od Modecom

Najnowsze obudowy Modecom zostały zaprojektowane z myślą o tych użytkownikach komputerów stacjonarnych, którzy zwracają szczególną uwagę na design i estetykę posiadanych przez siebie sprzętów. Modecom ALFA M1 i ALFA M2 są produktami, których innowacyjne wzornictwo pasuje do każdego typu wnętrza, zarówno klasycznego mieszkania, czy industrialnego loftu. Obudowy oprócz tradycyjnego zastosowania mogą spełnić także funkcję współpracującej ze sprzętem audio i wideo, nowoczesnej multimedialnej stacji do odtwarzania muzyki, czy filmów.

Pomimo niewielkich rozmiarów ALFA M1 (303,1 x 223 x 400 mm) i ALFA M2 (300 x 176 x 380 mm) ich wnętrze zachwyca doskonałym systemem organizacji przestrzeni z trzema miejscami do montażu dysków lub wentylatorów lub systemów wodnego chłodzenia. Ponadto konstrukcje obydwu modeli umożliwiają zamontowanie zasilacza na samym dole.

Obydwa modele wyposażono w dwa porty USB 3.0, wejście audio HD i wejście mikrofonowe. W trosce o maksymalny komfort użytkowania, złącza zostały umieszczone w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu - na frontowym panelu obudowy. Na szczególną uwagę zasługują również łatwe do odkręcenia ręcznego śrubki na panelu bocznym, które zapewniają błyskawiczny dostęp do wewnętrznych komponentów komputera. Konstrukcje obydwu obudów tworzą idealnie dopasowany oraz pyłoszczelny monolit.

Sugerowane ceny:

- Modecom ALFA M1: 375 zł brutto

- Modecom ALFA M2: 282 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto