A A A

AMD: "NVIDIA przekupuje programistów!"

10 marca 2010, 10:23
AMD: "NVIDIA przekupuje programistów!"

Richard Huddy, szef działu współpracy z programistami w firmie AMD uważa, że NVIDIA płaci programistom pieniądze, by ci w zamian korzystali z technologii PhysX.

Huddy jest przekonany, że programiści gier tak na prawdę nie korzystaliby z technologii PysX, gdyby NVIDIA nie oferowałaby im za to dużych pieniędzy. Uważa on, że technologia PhysX jest słaba i mimo, że twórcy gier mają tego świadomość, to jednak dzięki gratyfikacjom konkurenta wybierają oni gorsze rozwiązania.

"Rozmawiam dużo z twórcami gier i wiem, że oni nie korzystają z PhysX dlatego bo chcą, ale dlatego, że muszą, bo mają za to pieniądze" - powiedział Richard Huddy w rozmowie z serwisem Thing.

Słowa przedstawiciela AMD są naprawdę bardzo mocne i można się spodziewać, że na linii AMD - NVIDIA jeszcze nie raz zrobi się gorąco. Trudno powiedzieć, czy NVIDIA rzeczywiście opłaca programistów, czy ci korzystają z PhysX tylko dlatego, bo na rynku nie ma innej alternatywy... którą mogłoby np. zapewnić AMD. Mogłoby, ale nie zapewniło....


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto