A A A

AMD wprowadza Radeon Software Crimson ReLive Edition

9 grudnia 2016, 13:30
Frma AMD wydała dziś nową generację swojego zaawansowanego pakietu oprogramowania dla kart graficznych Radeon, który oferuje nowe, innowacyjne funkcje, wysoką wydajność w grach i stabilność.
AMD wprowadza Radeon Software Crimson ReLive Edition

Przy ponad 400 milionach graczy korzystających z technologii Radeon AMD jest mocno zaangażowane na rzecz oferowania im jak najlepszej wydajności i jak najbardziej przyszłościowych funkcji. Radeon Software Crimson ReLive Edition koncentruje się na tym, czego gracze oczekują najbardziej i tym samym oferuje im efektywną energetycznie rozgrywkę za sprawą Radeon Chill oraz przy wykorzystaniu Radeon ReLive wygodną i łatwą w obsłudze możliwość nagrywania, transmitowania i zapisywania zrzutów ekranowych z gier.

Projektantom, twórcom treści cyfrowych i deweloperom gier wydawany równocześnie pakiet Radeon Pro Software Crimson ReLive Edition zapewnia wysokąproduktywność i stabilność oferując nawet o 30% wyższą wydajność w aplikacjach kluczowych dla branży . Jest to ponadto pakiet poddawany dwukrotnie większej liczbie testów na platformach producentów OEM, trzykrotnie większej liczbie testów w aplikacjach certyfikowanych przez niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) oraz półtorakrotnie większej liczbie testów pod obciążeniem niż dotychczasowe wersje sterowników .

Radeon Software Crimson ReLive powstało na bazie sukcesu wprowadzonego w zeszłym roku Radeon Software Crimson Edition, który uzyskał najwyższą ocenę satysfakcji użytkowników w historii sterowników AMD.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Mały brexit Wielkiej Brytanii
21 października 2019
Rząd Wielkiej Brytanii wycofuje się z projektu blokady wiekowej, ograniczającej mieszkańcom wysp dostęp do pornografii.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto