A A A

AMD wydało sterownik Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

27 lutego 2019, 10:00
Firma AMD ogłosiła dziś wydanie pierwszego pakietu sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition dla procesorów Ryzen z układami graficznymi Radeon Vega.
AMD wydało sterownik Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

Tak, jak zapowiedziała dyrektor generalna AMD Dr. Lisa Su w trakcie swojego wystąpienia na tegorocznych targach CES, firma AMD udostępniając ten sterownik na swojej stronie oferuje wsparcie uzupełniające dla tych procesorów.

Dzięki temu użytkownicy komputerów z procesorami Ryzen z układami graficznymi Radeon Vega będą odtąd mieli dostęp do aktualnego pakietu sterownika, który podlega rozległym testom jakościowym realizowanym w AMD i przez niezależnych ekspertów. Osią pakietu Radeon Software jest panel Radeon Settings, który od teraz pozwala kolejnej grupie użytkowników notebooków i komputerów stacjonarnych korzystać z jego najnowszej wersji, aby wygodnie konfigurować ustawienia pracy układu graficznego, tryby odtwarzania wideo czy uruchamiania gier, a także sprawdzać dostępność uaktualnień czy zgłaszać swoje opinie AMD.

Warto zaznaczyć, że to dopiero początek rozwoju sterownika dla procesorów Ryzen z układami graficznymi Radeon Vega. Pakiet ten będzie rozwijany, a kolejne funkcje ulepszane i dodawane.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto