A A A

AMP2200 - moc AV przez sieć IP

17 grudnia 2013, 08:11
AMP2200 - moc AV przez sieć IP

Na rynku jest już dostępny profesjonalny wzmacniacz ClearOne. AMP2200 zapewnia 200W na kanał lub 600W w trybie mostkowym.

Wzmacniacz posiada typowy dla rozwiązań ClearOne interfejs EMI, który umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń ClearOne posiadających port EIM. Przy wykorzystaniu kabla CAT5, AMP2200 ułatwia podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do dowolnego systemu VIEW. W obszarach wymagających większej mocy dźwięku można rozbudować system, podłączając łańcuchowo do sześciu wzmacniaczy.

AMP2200 został zaprojektowany w ten sposób, że można go używać jako urządzenia wolnostojącego lub zamontować w standardowej szafie 19-calowej, w której zajmuje wysokość 1U. Urządzenie chłodzone jest przez wiatrak tunelowy, zachowujący niski poziom hałasu podczas pracy.

Wzmacniacz posiada wewnętrzny system monitorowania i przekazuje przydatne informacje na swoim panelu LED. Diody LED pokazują stan zasilania i aktywności - włącznie ze stanem ograniczenia sygnału. Diody informują również o awariach takich jak przegrzanie, przesterowanie albo problem z przewodem.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto