A A A

AOC e1649fwu - monitor na USB

22 września 2011, 12:39
AOC e1649fwu - monitor na USB

Firma AOC zaprezentowała 16-calowy przenośny monitor USB.

Urządzenie wykorzystuje energooszczędne podświetlenie LED i oferuje wyświetlanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1366x768 przy czasie reakcji na poziomie 5 ms i kontraście dynamicznym wynoszącym 5 000 000:1.

Największą zaletą monitora AOC e1649fwu jest bez wątpienia port USB służący zarówno do przesyłania sygnału jak i zasilania urządzenia. Pełna kompatybilność zarówno z laptopami jak i komputerami stacjonarnymi pozwala podłączyć do stacji nawet kilka monitorów, a tym samym stworzyć konfiguracje wielomonitorową.

AOC e1649fwu posiada także specjalnie stworzoną podstawkę umożliwiającą ustawienie ekranu zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Dodatkowo produkt został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu w celu spełnienia najbardziej rygorystycznych norm ekologicznych.

Monitor będzie dostępny za oceanem w październiku 2011 roku. Jego sugerowana cena wynosić ma 139 dolarów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto