A A A

AOC przedstawia monitor o grubości 9,6 mm

20 września 2011, 15:24
AOC przedstawia monitor o grubości 9,6 mm

Podświetlenie diodami LED, aluminiowy tył obudowy, innowacyjna technologia IPS panelu LCD i dwa złącza HDMI to tylko kilka spośród wielu funkcji.

Innowacyjny monitor Full HD o przekątnej ekranu 58,4 cm/23 cale jest przeznaczony dla użytkowników domowych i profesjonalnych i w równym stopniu sprawdza się w grach, jak i w zastosowaniach biurowych.

2 x HDMI i krótki czas reakcji dla wiernego odwzorowania Full HD

Monitor i2353Fh jest wyposażony w dwa złącza HDMI, oferując wiele możliwości podłączenia źródeł sygnału wysokiej jakości. Złącza są umieszczone w podstawie, dzięki czemu wyglądu monitora nie psują luźno wiszące kable.

Technologia IPS

W modelu zastosowano panel IPS. Ta technologia zapewnia szersze kąty widzenia i jaśniejszy obraz, niż konwencjonalna technologia TN. Ponadto umożliwia realistyczne odwzorowanie i wysoką stabilność kolorów, dzięki czemu monitor nadaje się do edycji grafiki. Duży współczynnik dynamicznego kontrastu (50 000 000:1) gwarantuje żywy obraz o najdrobniejszych szczegółach.

Wymiary i czysty, prosty styl

Uzyskanie grubości 9,6 mm stało się możliwe dzięki innowacyjnemu panelowi oraz oddzieleniu monitora od podzespołów elektronicznych. Charakterystyczną cechą przedniej części obudowy jest metalowa ramka z wykończeniem z fakturą włosa, zaś czarna, lustrzana tylna część obudowy z aluminium nadaje monitorowi profesjonalny wygląd. Cienka konstrukcja i pokryta metalem podstawa z funkcją pochylania tworzą czysty, prostoliniowy styl monitora i2353Fh.

Ochrona środowiska

Efektywne wykorzystanie zasobów i oszczędność energii są w centrum uwagi przy produkcji monitora i2353Fh. Dzięki energooszczędnej technologii podświetlenia LED – średnio 25 W / 0,5 W w trybie gotowości – monitor spełnia obecnie obowiązujące normy ochrony środowiska, takie jak ENERGY STAR, TCO lub EPEAT. Monitory są produkowane bez użycia rtęci. Użytkownicy mogą indywidualnie wybierać kolejne opcje oszczędzania energii, jeszcze bardziej zmniejszając w ten sposób ogólne zużycie energii.

Przewiduje się, że model i2353Fh będzie dostępny pod koniec października 2011. Ceny detaliczne nie zostały jeszcze ustalone


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto