A A A

ART LIZARD – dla graczy-amatorów

26 września 2016, 13:20
Na polskim rynku zadebiutowały słuchawki ART LIZARD. Headset może zainteresować okazjonalnych graczy, którzy szukają budżetowego, a zarazem funkcjonalnego zestawu. Dzięki dołączonemu adapterowi, słuchawki są kompatybilne także ze smartfonami i notebookami.
ART LIZARD – dla graczy-amatorów

ART LIZARD to przewodowe słuchawki, które z komputerem komunikują się przy użyciu 4-pinowego wtyku mini-jack 3,5 mm (słuchawki i mikrofon w jednym). W zestawie znajduje się też adapter rozdzielający przewód na dwa standardowe, 3-pinowe wtyki min-jack 3,5 mm. Dzięki temu, model LIZARD można podłączyć zarówno do smartfona i tabletu, jak i komputerów PC.

Gamingowy charakter podkreśla składany mikrofon. Odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia mają zapewnić  wygodne nauszniki, zamontowane na miękkim pałąku. Z kolei długi na 2,4 metra przewód, gwarantuje dostateczną swobodę ruchów. Dodatkowo, umieszczono go w tekstylnym oplocie, który minimalizuje ryzyko jego poplątania.

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz - 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ohmy. W przypadku mikrofonu jest to odpowiednio 20 Hz - 20 kHz oraz 2,2 Ohma. Czułość modelu LIZARD wynosi 115 dB.

Słuchawki posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna modelu ART LIZARD wynosi 79 PLN.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto