A A A

ART LIZARD – dla graczy-amatorów

26 września 2016, 13:20
Na polskim rynku zadebiutowały słuchawki ART LIZARD. Headset może zainteresować okazjonalnych graczy, którzy szukają budżetowego, a zarazem funkcjonalnego zestawu. Dzięki dołączonemu adapterowi, słuchawki są kompatybilne także ze smartfonami i notebookami.
ART LIZARD – dla graczy-amatorów

ART LIZARD to przewodowe słuchawki, które z komputerem komunikują się przy użyciu 4-pinowego wtyku mini-jack 3,5 mm (słuchawki i mikrofon w jednym). W zestawie znajduje się też adapter rozdzielający przewód na dwa standardowe, 3-pinowe wtyki min-jack 3,5 mm. Dzięki temu, model LIZARD można podłączyć zarówno do smartfona i tabletu, jak i komputerów PC.

Gamingowy charakter podkreśla składany mikrofon. Odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia mają zapewnić  wygodne nauszniki, zamontowane na miękkim pałąku. Z kolei długi na 2,4 metra przewód, gwarantuje dostateczną swobodę ruchów. Dodatkowo, umieszczono go w tekstylnym oplocie, który minimalizuje ryzyko jego poplątania.

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz - 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ohmy. W przypadku mikrofonu jest to odpowiednio 20 Hz - 20 kHz oraz 2,2 Ohma. Czułość modelu LIZARD wynosi 115 dB.

Słuchawki posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna modelu ART LIZARD wynosi 79 PLN.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto