A A A

ASUS - nowa generacja mobilnego monitora MB169C+

9 kwietnia 2016, 10:00
ASUS wprowadza na rynek nowy monitor MB169C+. Jest to pierwszy na świecie dodatkowy wyświetlacz wyposażony w łącze USB typu C, który jest kompatybilny z najnowszymi wiodącymi w branży laptopami i urządzeniami.
ASUS - nowa generacja mobilnego monitora MB169C+

Jeden kabel USB typu C do zasilania i transmisji wideo

MB169C+ to pierwszy na świecie 15,6-calowy przenośny wyświetlacz dodatkowy, który korzysta ze złącza USB typu C zarówno do zasilania, jak i transmisji obrazu. Pozwala to ograniczyć liczbę potrzebnych kabli i utrzymać w ładzie przestrzeń roboczą. Symetryczne złącze USB typu C ułatwia podłączanie urządzeń, w efekcie czego użytkownicy unikną sytuacji nieprawidłowego wpięcia i potencjalnego uszkodzenia kabla lub złącza.

Dwa wyświetlacze zapewniają pełną produktywność nawet w podróży

MB169C+ został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy są mobilni - waży jedynie 800 g i posiada wyjątkowo smukły, 8,5-milimetrowy profil. Jest kompatybilny z systemem Windows 10 i Mac OS, bez konieczności instalacji sterowników. Posiada panel IPS Full HD, który oferuje wyjątkową rozdzielczość obrazu 1920 x 1080. Panel zapewnia również precyzyjne odwzorowanie kolorów i szeroki kąt widzenia, co pozwala uniknąć zmiany kolorów podczas oglądania obrazu pod różnymi kątami. MB169C+ idealnie sprawdza się jako dodatkowy wyświetlacz, podnosząc efektywność pracy użytkownika. Do zestawu dołączony jest ASUS Smart Case - ochronny futerał, który może również służyć jako regulowana podstawka.

Autorskie technologie Ultra Low Blue Light oraz QuickFit Virtual Scale

MB169C+ posiada autorskie technologie ASUS, które zwiększają komfort użytkownika i pomagają zadbać o jego zdrowie. Technologia ASUS Ultra-Low Blue Light redukuje emisję niebieskiego światła nawet o 70% poprzez wybór jednego z czterech filtrów, które chronią wzrok użytkownika. Natomiast ASUS QuickFit Virtual Scale pozwala szybko i wygodnie nałożyć na ekran podziałkę, reprezentującą rzeczywiste rozmiary dokumentów i zdjęć. Dzięki temu przed wydrukiem użytkownik może upewnić się jak będą faktycznie wyglądały.

ASUS MB169C+ jest dostępny na Polskim rynku w sugerowanej cenie 999,00 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Kirky
Kirky
11 kwietnia 2016, 14:06
Interesująca rzecz taki przenośny monitor, przydałby się taki do programowania, ciekawe czy już jest w sprzedaży?
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto