A A A

ASUS - płyty główne z serii H370, B360 i H310

4 kwietnia 2018, 14:30
Firma ASUS zaprezentowała nowe platformy H370, B360 i H310, które zapewniają duże możliwości w przystępnej cenie. Nowe chipsety są dostępne w całej gamie płyt głównych z serii ASUS 300.
ASUS - płyty główne z serii H370, B360 i H310


DNA firmy ASUS jest solidną podstawą każdego systemu

Każdy system i użytkownik mają swój wyjątkowy charakter, dlatego firma ASUS opracowała głęboką linię produktów z serii ROG Strix, TUF Gaming i Prime. Podczas gdy każda z tych trzech rodzin płyt głównych cechuje się indywidualnym wyglądem i charakterem, wszystkie czerpią inspirację z podstawowego DNA produktów ASUS, które zostało bardzo starannie dopracowane w ciągu ponad 30 lat produkcji płyt głównych. Typowe dla sprzętu ASUS funkcje można dostrzec we wszystkich aspektach: począwszy od obwodu DIGI+ VRM, który jest niezawodnym źródłem zasilania procesora, aż po funkcję rozmieszczenia trasy sygnału OptiMem, która optymalizuje przesyłanie sygnałów pamięci, czego wynikiem jest większa stabilność i wydajność.

Powszechnie ceniony UEFI BIOS umożliwia użytkownikom łatwe dostrojenie swojego systemu. Oprócz zapewnienia znanego już pakietu intuicyjnych opcji dostrajania jest on teraz dodatkowo wyposażony w nową funkcję wyszukiwania, dzięki której użytkownicy mogą szybko znaleźć i zmienić konkretne ustawienia. Można teraz również zapisywać profile konfiguracji i udostępniać je innym osobom, a także pozostają one w oprogramowaniu firmware po wykonaniu aktualizacji.

Nowe płyty główne H370, B360 i H310 zapewniają graczom lepszą wydajność chłodzenia, inteligentnie dostosowując prędkość wentylatorów w oparciu o temperaturę wybranych kart graficznych ASUS oraz ROG.

Ponadto płyty główne H370 i B360 zapewniają znacznie większe możliwości niż poprzedzająca je seria Z370, oferując nie tylko zintegrowaną obsługę urządzeń peryferyjnych następnej generacji, ale również opcjonalną kartę 802.11ac Wi-Fi do łączności bezprzewodowej. Zachowały one obsługę pamięci Intel Optane, która korzysta z ultraszybkiej pamięci typu flash w celu zredukowania czasów ładowania aplikacji z mechanicznych dysków twardych często instalowanych na komputerach podstawowej klasy.

W skład nowej linii produktów wchodzi między innymi kolejna odsłona płyt głównych z serii Republic of Gamers (ROG) Strix ze wszystkimi pożądanymi przez graczy udoskonaleniami, nową cybernetyczną estetyką oraz odpowiednio wysoką wydajnością. Docelowymi odbiorcami płyt głównych z serii ASUS Prime są twórcy treści i użytkownicy wymagający codziennej produktywności, przy czym zapewnia ona nowy poziom dopracowania i wzornictwo inspirowane futurystyczną architekturą.

ASUS TUF Gaming to seria o stylistyce wojskowej, która jest nową generacją korzystnych pod względem cenowym płyt głównych dla graczy. Ponadto seria ta jest głównym owocem nowej współpracy TUF Gaming Alliance nawiązanej pomiędzy liderami branży, której celem jest umożliwienie graczom składania kompletnych systemów - gotowych do bitwy zarówno pod względem wyglądu, jak i wyposażenia.

Dodatkowe informacje, zdjęcia i specyfikacje techniczne dotyczące płyt głównych serii ROG Strix, TUF Gaming oraz Prime można znaleźć w przewodniku użytkownika pod adresem: ASUS EdgeUp. Dodatkowe zdjęcia i szczegółowy przegląd najnowszych płyt głównych ROG Strix znajdują się na witrynie ROG.

Płyty główne ASUS oparte na chipsetach H370, B360 i H310 są dostępne na całym świecie od 3 kwietnia 2018 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Sąd blokuje blokadę
21 września 2020
Komunikator WeChat nadal może być używany w Stanach Zjednoczonych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto