A A A

ASUS Republic of Gamers - Rampage V Extreme

2 września 2014, 13:30
Najnowsza płyta główna z linii ROG – Rampage V Extreme – współpracuje z procesorami Intel Core i7 LGA 2011-v3 (‘Haswell-E’) oraz pamięciami DDR4. Oparta na chipsecie X99 pozwala na ekstremalny overclocking.
ASUS Republic of Gamers - Rampage V Extreme

W Rampage V Extreme zastosowano technologie, które wspomagają ekstremalne przetaktowywanie. Wśród nich znajdziemy między innymi: oczekujący na rejestrację patentu OC Socket, OC Panel, Safe Boot i ReTry. Dzięki doskonałej konstrukcji i zaawansowanym aplikacjom zespół ROG ustanowił już z nową płytą 28 rekordów1 w overclockingu. Uzyskali dwa najlepsze wyniki w testach procesora (8 rdzeni / 16wątków i 1 rdzeń / 1 wątek), 4004MHz prędkości pamięci DDR4, 17 wysokich wyników 3DMark, jak również rekordowe osiągnięcia w testach Catzilla, dwóch CineBench, dwóch Wprime, XTU oraz HWBotPrime.

Płyta została również dobrze wyposażona pod kątem obsługi gier. SupremeFX 2014 zapewnia doskonałą jakość dźwięku, Intel Gigabit Ethernet i GameFirst III eliminują lagi, natomiast z KeyBot dodamy nowe funkcje do klawiatury. Komponenty Gamer's Guardian odpowiadają za dodatkową ochronę sprzętu i użytkownika.

Płyta ASUS ROG Rampage V Extreme będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie września. Sugerowana cena detaliczna: 1679 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto