A A A

ASUS Zen AiO Z220IC dostępny w Polsce

27 maja 2016, 12:00
ASUS Zen AiO Pro, który wkracza właśnie do polskich sklepów, to w pełni funkcjonalny desktop o ciekawym wyglądzie. Mocne podzespoły zostały zamknięte w eleganckiej obudowie z solidnego anodowanego aluminium.
ASUS Zen AiO Z220IC dostępny w Polsce

Praca w komforcie

We współczesnym świecie potrafimy być bardzo zajęci, a nasze miejsca pracy pozostają w nieustannym chaosie. Komputery All in One pozwalają zachować większy porządek na biurku - podzespoły komputerowe znajdują się w obudowie wyświetlacza, co ogranicza liczbę kabli i urządzeń niezbędnych do korzystania ze sprzętu. W Zen AiO Z220IC porty wejść i wyjść usytuowane zostały z tyłu komputera, a Bluetooth 4.0 pozwala podłączyć bezprzewodową myszkę i klawiaturę. Do tego urządzenie wyposażone zostało w prawie dwudziestodwucalowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości FullHD, który pozwoli dostrzec każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Co więcej na rynku pojawią się wersje z dziesięciopunktowym dotykowym ekranem, co zdecydowanie ułatwia nawigację w systemie operacyjnym Windows 10, który dołączony jest do zestawu. Całość uzupełnia imponujący system audio, złożony łącznie z sześciu głośników odpowiedzialnych za bogate brzmienie: mocny bas oraz czyste i naturalne, wysokie tony.

Wydajność i kompatybilność

Model Z220IC wyposażono w procesory z rodziny Intel Core szóstej generacji i zintegrowane karty graficzne. W komputerach z serii Zen AiO Pro zaimplementowane zostały porty USB 3.1 drugiej generacji, gwarantujące o dwadzieścia razy szybszy transfer danych (do 10Gbit/s) niż ma to miejsce w przypadku standardowych gniazd USB 2.0. Ponadto standard USB 3.1 Typu C oznacza, że nie będziemy musieli obawiać się wpięcia pendrive'a do komputera złą stroną.

ASUS HomeCloud i ASUS WebStorage

Nowe ASUS Zen AiO Pro gwarantują łączność bezprzewodową o wysokiej prędkości, dzięki czemu w pełni sprawdzą się podczas strumieniowania danych z innych urządzeń. Komputery sprawdzą się jako domowe centrum pamięci w chmurze. Za pomocą aplikacji ASUS HomeCloud i ASUS WebStorage członkowie rodziny będą mogli w intuicyjny sposób dzielić swoje dane ze wszystkimi domownikami z dowolnego miejsca, bez względu na to z jakiego urządzenia korzystają - wystarczy połączenie z Internetem.

Cena i dostępność

ASUS Zen AiO Pro Z220IC dostępny będzie w polskich sklepach w cenie od 3 999 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto