A A A

ASUS na Pyrkon - ROG Tournament

8 kwietnia 2016, 07:00
W najbliższy weekend, w dniach 8-10 kwietnia w Poznaniu odbędzie się PYRKON - konwent miłośników fantastyki. Na imprezie nie zabraknie firmy ASUS i marki Republic of Gamers. Zorganizowane zostaną finały ROG Tournament w HeartStone i Starcraft 2.
ASUS na Pyrkon - ROG Tournament

W pierwszym turnieju udział bierze Hubert „Eladrin" Pszczółkowski - reprezentant noMERCY i zwycięzca GeForce Cup, a rozgrywki skomentuje Mateusz „MKRR3" Krzesiński - odpowiedzialny za spopularyzowanie tej strategicznej karcianki w Polsce. Z kolei w drugim wśród zawodników znalazł się Artur „Nerchio" Bloch z EURONICS Gaming - najlepiej utytułowany polski gracz StarCraft II. Komentował będzie Igor „Indy" Kaczmarek. Finały będą rozgrywane na sprzęcie ROG - notebookach G752, GL752 i monitorach z serii PG m.in. PG279Q i VX239H. Turniej koordynowany jest przez Fantasy Expo, a wspierany przez Komputronik.

W puli nagród ufundowanych przez firmę ASUS są: plecaki ROG Nomad, słuchawki ROG Cerberus, myszy ROG GX1000, podkładki ROG

Kibice będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, m.in. otwieraniu sejfu ze smartfonem ASUS ZenFone 2. Warunkiem udziału będzie posiadanie karty Republiki Graczy - będzie można je otrzymać na samym konwencie, ale będą też honorowane karty, które były wręczane uczestnikom podczas Intel Extreme Masters.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto