A A A

AVM na targach CeBIT 2014

31 stycznia 2014, 08:27
AVM na targach CeBIT 2014

Podczas tegorocznych targów CeBIT 2014 firma AVM zaprezentuje nowe produkty gigabitowej generacji. Prezentacja targowa AVM skoncentruje się na przedstawieniu nowej generacji urządzeń FRITZ!

Domowa sieć FRITZ! to szybki bezprzewodowy standard WLAN AC ( umożliwiający transfer danych do 1300 Mbit/s), port USB 3.0 oraz gigabitowe porty LAN.

Większą szybkość transmisji oraz większy zasięg sieci domowej oferują również pozostałe prezentowane przez AVM produkty, takie jak wzmacniacz sieć bezprzewodowej FRITZ!WLAN Repeater AC zapewniający prędkość do 1300 Mbit/s, czy karta sieciowa FRITZ!WLAN Stick AC oferująca prędkość do 866 Mbit/s. Nowe rozwiązania AVM dotyczą także technologii powerline: najnowszy FRITZ!Powerline 1000E zapewnia bowiem maksymalną prędkość transmisji danych poprzez domową instalację elektryczną. Gigabitowy powerline z szybkością przesyłu do 1000 Mbit/s oparty jest na technologii HomePlug AV2. Aby maksymalnie zwiększyć zasięg i prędkość transferu, w nowym FRITZ!Powerline zaimplementowano również technologię MIMO wykorzystywaną do tej pory w sieciach bezprzewodowych WLAN. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań także smartfony i tablety podłączone do sieci domowej mogą korzystać z jeszcze większej prędkości transmisji danych. Nowe gigabitowe produkty AVM idealnie nadają się do oferowania wielu użytkownikom jednoczesnego dostępu do muzyki, filmów i gier.

"Gigabitową generację" AVM będzie można zobaczyć na targach CeBIT w Hanowerze w dniach 10-14 marca 2014, na stoisku C48 w hali 13.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto