A A A

Acer Aspire Timeline Ultra M3

9 marca 2012, 12:49
Acer Aspire Timeline Ultra M3

Firma Acer przedstawia Aspire Timeline Ultra M3 - pierwszy 15-calowy Ultrabook o konstrukcji z dwoma zawiasami, dedykowanym układem graficznym oraz napędem optycznym.

Modele z najnowszej serii Timeline są cieńsze i lżejsze od swoich poprzedników (mają tylko 20 mm grubości), co jednak nie ma negatywnego wpływu na ich wydajność. Nowy notebook Aspire Timeline Ultra M3 jest pierwszym komputerem klasy Ultrabook wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce GT640M.

Zintegrowany dysk SSD umożliwia natychmiastowe włączanie systemu. Ponadto, jest oferowana konfiguracja tylko z dyskiem SSD. Dysk SSD umożliwia szybszy dostęp do plików oraz pozwala na dłuższą pracę na baterii i obniżenie poziomu hałasu.

Dzięki funkcji Acer Green Instant-On wznowienie pracy z trybu uśpienia zajmuje tylko 1,5 sekundy. Ponadto, funkcja Acer Instant Connect automatycznie wyszukuje i rejestruje najczęściej używane punkty dostępowe, przez co pozwala na nawiązanie połączenia z Internetem w zaledwie 2,5 sekundy, czterokrotnie szybciej niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych.

Aspire Timeline Ultra M3 jest też pierwszym 15-calowym komputerem klasy Ultrabook z dwoma zawiasami, który jest wyposażony w napęd DVD. Z myślą o rozrywce, w notebooku zastosowano też system Dolby Home Theater v4 oraz wysokiej klasy głośniki. Profesjonalnie dostrojony system dźwiękowy zapewnia dużą głośność, dobrą słyszalność dialogów oraz efektów dźwiękowych, zarówno przy odtwarzaniu muzyki i filmów, jak i podczas gier.

Zgodnie z tradycją rodziny Timeline, nowy Ultrabook może pracować 8 godzin bez zasilania sieciowego, zapewniając produktywność i multimedialną rozrywkę przez cały dzień.

Aspire Timeline Ultra M3 zostanie wprowadzony do sprzedaży detalicznej w drugim kwartale 2012 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto