A A A

Acer Liquid M220 -z Windows 8.1

4 marca 2015, 14:30
Marka Acer zaprezentowała pierwszy model smartfona z serii Liquid wyposażonego w system operacyjny Windows Phone 8.1.
Acer Liquid M220 -z Windows 8.1

Dzięki 4-calowej matrycy kompaktowy Liquid M220 umożliwia komfortowe oglądanie multimediów, a dwa aparaty (główny 5 Mpix i przedni 2 Mpix) sprawdzają się podczas robienia zdjęć i filmowania w czasie podróży. Wyposażony w Windows Phone 8.1 smartfon jest prosty w obsłudze, obsługuje wszystkie aplikacje i usługi Microsoft, takie jak OneDrive, Skype, Office i oczywiście Cortana.

Windows Phone 8.1 stanowi alternatywę dla innych systemów operacyjnych; jest niezwykle intuicyjny, jego personalizacja jest prosta, a ponieważ większość komputerów stacjonarnych i laptopów na świecie pracuje na systemie Windows, integracja telefonu z innymi urządzeniami przebiega płynnie. Przejrzysty interfejs i szereg opcji konfigurowanych indywidualnie oznacza, że można spersonalizować ikony, kolorystykę i układ ekranu.

Akcesoria i urządzenia peryferyjne

Oba modele inteligentnych opasek, Liquid Leap i Liquid Leap+ są kompatybilne z systemem Windows Phone 8.1, dzięki czemu stanowią dopełnienie Liquid M220 dla użytkowników dbających o zdrowie i uprawiających sporty.

Dostępność i ceny

Liquid M220 będzie dostępny w kwietniu, w wersjach kolorystycznych Mystic Black i Pure White u wybranych dystrybutorów w Europie w cenach od 349 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto