A A A

Acer Predator G5910

17 października 2011, 09:51
Acer Predator G5910

Firma Acer zaprezentowała komputer z serii Acer Predator G5910.

Górna powierzchnia obudowy komputera jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio, a także zapewnia wyższy poziom ergonomii. Z przodu obudowy kryją się kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu „easy-swap” pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Dodatkowo rowki w górnej części obudowy pozwalają na schludne ułożenie kabli o różnych grubościach, a uchwyt znajdujący się z tyłu obudowy ma w dużym stopniu ułatwiać przenoszenie.

Komputer Predator G5910 został wyposażony w procesor Intel Core drugiej generacji z chipsetem H67. Ponadto, opcjonalne procesory Intel Core i7 lub Core i5 z serii K współpracują z funkcją Intel Extreme Tuning Utility (IXTU) pozwalającą na łatwe przetaktowanie zegara i znaczne przyspieszenie pracy systemu.

Komputery Predator G5910 są oferowane wraz z pakietem oprogramowania Acer Arcade Deluxe, do zarządzania cyfrową biblioteką. W nieskomplikowany interfejs użytkownika są wbudowane następujące aplikacje multimedialne:

Arcade Photo: program do łatwego i szybkiego porządkowania oraz wyświetlania zdjęć,

Arcade Videos: do oglądania filmów, konwertowania plików wideo na różne formaty oraz przesyłania ich do serwisów internetowych,

Arcade Music: do przechowywania oraz odtwarzania plików muzycznych.

W komputerze Predator G5910 można zainstalować nawet cztery dyski twarde SATA o pojemności 2 TB każdy. Wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, obsługujący wiele formatów kart, oraz duża liczba portów USB pozwalają na łatwe przenoszenie i udostępnianie plików. Oprócz tego, pamięć DDR3 o pojemności do 16 GB przyczynia się do zwiększenia wydajności systemu podczas pracy wielozadaniowej i odtwarzania plików wideo.

Dostępna konfiguracja:

Acer Predator G5910 – procesor Intel Core i5-2300, pamięć 6GB, dysk twardy 1TB, napęd DVD RW, grafika GT530 2GB, w zestawie klawiatura i mysz USB, czytnik kart, Office 2010 Starter, Windows 7 Home Premium, cena 2 999 zł brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto