A A A

Acer dla graczy

7 lipca 2008, 14:15
Acer dla graczy

Acer zdecydował o dedykowaniu miłośnikom gier nowej linii komputerów stacjonarnych o nazwie Predator. Wszystkie cztery modele nowej serii zamknięto w fantazyjnie zaprojektowanej obudowie z unoszoną przednią maskownicą oraz podświetleniem diodami LED. Niewątpliwą jej zaletą jest łatwy dostęp do dysków twardych, które można wyjmować bez otwierania obudowy, za pomocą specjalnych drzwiczek.

Predator

Wewnątrz komputera znajduje się od jednego do czterech dysków Serial ATA 3 Gb/s, napęd optyczny, który jest jednocześnie nagrywarką DVD i czytnikiem Blu-ray, oraz dwie karty LAN. Za wysoką wydajność odpowiedzialny jest, chłodzony cieczą, czterordzeniowy procesor Intel Core 2 Extreme z FSB 1333 MHz oraz karty graficzne GeForce – możliwe konfiguracje to: 2 karty graficzne G9600GT, 2 karty graficzne G9800GTX lub jeden dwuprocesorowy G9800GX2. Całość uzupełniają płyta główna z chipsetem Nvidia nForce 780i SLI, 4 GB pamięci RAM i zasilacz o mocy 750 watów. Do komputera dołączone są, zaprojektowane z myślą o graczach, klawiatura do Logitech G11 oraz mysz model G5.
Sprzęt ma być dostępny we wrześniu, w cenie około 6 tys. złotych.

Źródło: Acer


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto