A A A

Acer prezentuje serię monitorów S6

7 sierpnia 2013, 07:50
Acer prezentuje serię monitorów S6

Firma Acer poszerzyła ofertę monitorów o nową serię S6. Zgodnie z koncepcją wprowadzoną w serii S5, nowe monitory łączą modny wygląd z wysoką wydajnością i nowoczesnymi technologiami.

Jak zapewnia producent - monitor S6 gwarantuje pełne zadowolenie z multimediów. Bezramkowa konstrukcja pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca, natomiast rozdzielczość Full HD, ogromny współczynnik kontrastu oraz krótki czas reakcji gwarantują wysoką jakość obrazo płynne odwzorowanie ruchu nawet podczas oglądania filmów akcji. Dzięki panelom IPS, wyraźny obraz o precyzyjnie odwzorowanych kolorach jest widoczny na monitorach S6 nawet pod kątem 178°, co w połączeniu z regulacją nachylenia pozwala na ustawienie ekranu w położeniu pozwalającym na komfortowe oglądanie w kilkuosobowym gronie.

Ze względu na małą grubość monitory z serii S6 zajmują niewiele miejsca. Ponadto mają charakterystyczną, asymetryczną podstawę, w której znajdują się wszystkie porty, dzięki czemu są łatwiej dostępne i nie zaburzają wyglądu monitora. Pod obudową kryją się natomiast rozwiązania, dzięki którym monitory S6 są idealnymi urządzeniami dla użytkowników troszczących się o środowisko naturalne. Podświetlenie z białymi diodami LED sprawia, że monitory Acer S6 są energooszczędne.

W skład serii S6 wchodzą dwa modele, S276HL o przekątnej 69 cm (27 cali) oraz S236HL o przekątnej 58 cm (23 cale).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto