A A A

Acer przedstawia nowy projektor z serii P.

29 maja 2013, 16:20
Acer przedstawia nowy projektor z serii P.

Firma Acer wprowadziła do sprzedaży projektor P1163 – niedrogie i energooszczędne urządzenie umożliwiające oglądanie filmów 3D.

Projektor Acer P1163 wyświetla obraz w systemie DLP, w natywnej rozdzielczości SVGA i proporcjach obrazu 4:3 (natywnie) lub 16:9 oraz pozwoli na obsługę rozdzielczości aż do 1920x1200. Jasność projektora wynosi 3000 ANSI lumenów, a kontrast – 17.000:1. Dzięki funkcjom 3D oraz DLP 3D, nowa propozycja firmy Acer to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w warunkach domowych chcą osiągnąć ostry i pozbawiony migotania trójwymiarowy obraz. Dzięki zastosowaniu technologii Acer EcoProjection, projektor zużywa aż o 80% mniej energii.

W połączeniu z żywotnością lampy, która wynosi aż do 10.000 godzin w trybie ExtremeExo, pozwoli to znacznie obniżyć koszty eksploatacji.

Obsługa projektora jest niezwykle łatwa. Dzięki możliwości podłączenia do kilku komputerów PC (HDMI i D-Sub), Acer P1163 doskonale odnajdzie się w wieloosobowych gospodarstwach domowych. Rozszerzona funkcjonalność sprawi, że odtwarzanie filmów i multimediów będzie intuicyjne oraz szybkie. Funkcja szybkiego startu i natychmiastowego wznowienia odtwarzania, wyświetlanie napisów oraz wsparcie filmów z prędkością 24 klatek na sekundę, pozwolą zapewnić kinowe doznania w każdym domu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto