A A A

Acer rozszerza portfolio produktów z serii Predator

24 lipca 2020, 15:00
Wśród nowości pojawiły się komputery stacjonarne Orion 3000 i Orion 9000.
Acer rozszerza portfolio produktów z serii Predator

Dla graczy i nie tylko

Zaprezentowane przez firmę Acer komputery stacjonarne z serii Predator to Orion 3000 i Orion 9000. Oba modele zostały wyposażone w lepszej klasy komponenty i mają wyższe parametry techniczne. Komputery, jak podkreśla producent, zaprojektowano z myślą o wymagających graczach, jednak mają się sprawdzić także w innych zadaniach.

 

Predator Orion 3000

Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core i7 10. generacji i kartę graficzną GeForce RTX 2070 SUPER. Ponadto dysponuje 64 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem 2666 MHz. Na pokładzie znajdziemy dysk SSD PCIe NVMe o pojemności do 1 TB i dwa 3,5-calowe HDD. Dwa wentylatory Predator FrostBlade odpowiadają za właściwy przepływ powietrza, co przekłada się na skuteczniejsze chłodzenie.

Podświetlenie wentylatorów i pionowych pasków z przodu obudowy można spersonalizować z poziomu oprogramowania PredatorSense, korzystając z dostępnych efektów specjalnych i nawet 16,7 mln kolorów. Karta sieciowa Killer LAN E2600 gwarantuje stabilne i szybkie połączenie z siecią, możliwa jest także łączność przez kartę Intel WiFi zgodną ze standardem WiFi 6.

 

Acer Predator Orion 3000

Predator Orion 9000

Sprzęt Orion 9000 (P09-920) w nowej odsłonie korzysta z zaawansowanego systemu chłodzenia i umożliwia łatwą rozbudowę i modernizację komputera. Wyposażony jest w procesor Intel Core i9 Extreme Edition i parę kart graficznych NVIDIA Geforce RTX 2080Ti, pracującą w trybie SLI. Dodatkowo pozwala na wpięcie nawet trzech 3,5-calowych dysków HDD i dwóch 2,5-calowych dysków SDD, z możliwością ich wymiany w trybie „hot swap".

Wentylatory Predator FrostBlade 4,7-cali zapewniają nawet do 16% więcej przepływu powietrza i 55% wyższy poziom ciśnienia statycznego w porównaniu do wcześniejszej generacji. Zastosowano tu także układ chłodzenia cieczą, który utrzymuje korzystną temperaturę pracy procesora, gdy rozgrywka staje się coraz bardziej gorąca.

Stabilną łączność z siecią zapewniają wbudowane karty sieciowe Killer LAN E3100G i Intel w standardzie WiFi 6.

Szeroki panel boczny został zaprojektowany zgodnie ze standardami ochrony przed zakłóceniami elektrycznymi i elektromagnetycznymi. Wykonany jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu w pełnej krasie widać podświetlenie ARGB wewnętrznych wentylatorów. Warto dodać, że użytkownik nie potrzebuje żadnych narzędzi, aby zdjąć panel, aby go np. wyczyścić albo przeprowadzić rozbudowę komputera. Obudowa została wyposażona w wygodny uchwyt na słuchawki, rączkę i zestaw kół transportowych.

Komputer Predator Orion 3000 będzie dostępny w Polsce na przełomie września i października br. w cenie od 3999 zł. Informacje o cenie i dostępności komputera Predator Orion 9000 w Polsce producent ma podać niedługo.

fot. Acer

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPierwszy iPhone
24 września 2020
Tym razem na pożółkłych kartkach gości pierwszy smartfon wyprodukowany przez Apple'a.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto