A A A

Acer wprowadza na rynek biznesowy notebook TravelMate X3

8 lipca 2016, 13:30
Firma Acer wprowadziła na rynek nową serię biznesowych notebooków TravelMate X3, zaprojektowaną dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw.
Acer wprowadza na rynek biznesowy notebook TravelMate X3

Produktywność w ruchu

Obudowa Acer TravelMate X349 wykonana jest w całości z aluminium, wykończonym matowo z metalowymi wstawkami. Urządzenie waży jedynie 1,53kg i ma mniej niż 18mm grubości. Notebook wyposażono w procesor Intel Core szóstej generacji, do 8GB pamięci DDR4 i do 512GB SSD. Urządzenie oferuje żywotność baterii dochodzącą do 10 godzin1, umożliwiając pracę z dala od biura. Notebook TravelMate X349 dostępny jest z systemem Windows 10 Pro.

Do zastosowań profesjonalnych

14-calowy wyświetlacz notebooka TravelMate X349 oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) z obsługą technologii IPS2. Zawias umożliwia pochylenie ekranu o kąt 180 stopni i ułożenia go w pozycji poziomej. Dzięki temu, urządzenie sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań, na przykład do wyświetlania treści w małych grupach dyskusyjnych. Notebook TravelMate X349 wyposażono także w klawiaturę z podświetleniem LED. Klawiatura wyspowa (typu chiclet) zapewnia komfort i precyzję pisania, a szeroki Precision Touchpad ułatwia nawigację.

TravelMate X349 wspiera Skype for Business, umożliwiając zdalną komunikację bez zakłóceń i opóźnień za pomocą kamery 720p i dwóch mikrofonów. Z myślą o obsłudze urządzeń zewnętrznych, notebook TravelMate X349 wyposażono także w port USB typu C, który można połączyć ze stacją dokującą Acer USB typu C (dostępną oddzielnie), dzięki czemu możliwe jest podłączenie dwóch wyświetlaczy 4K oraz szerokiej gamy urządzeń peryferyjnych za pomocą jednego kabla.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Wbudowany czytnik odcisków palców wraz z usługą Windows Hello zapewnia szybkie i bezpieczne logowanie oraz umożliwia odblokowanie urządzenia za dotknięciem palca. Układ zabezpieczający w standardzie Trusted Platform Module (TPM) 2.0 podnosi integralność platformy i zapewnia sprzętową ochronę haseł i kluczy szyfrowania. Notebook TravelMate X349 oferuje także oprogramowanie Acer ProShield Manager, czyli zestaw narzędzi bezpieczeństwa i zarządzania, umożliwiający zabezpieczenie poufnych danych, oraz Acer Office Manager, który pozwala specjalistom w dziedzinie IT na szybkie wdrażanie polityki bezpieczeństwa i monitorowanie wszystkich zasobów poprzez jeden interfejs.

Notebook TravelMate X349 będzie dostępny w Polsce we wrześniu 2016 w dwóch konfiguracjach:

Intel Core i5, 4GB DDR4, 128GB SSD w cenie 3599 PLN,

Intel Core i7, 8GB DDR4, 512GB SSD w cenie 4799 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto